Jupik Winter Camp rusza 22 stycznia

Finał Wielkiej Promocji Jupik Winter Camp – tygodniowy obóz zorganizowany specjalnie dla 40 dzieci w wielu 7 – 14 lat, które wygrały tę nagrodę, rozwiązując wiele zadań przygotowanych na stronie www.jupik.com , rozpoczyna się właśnie w Zakopanem.

To juz druga edycja niezwykle udanej letniej promocji Jupik Camp. Jej zimowa wersja trwała osiem tygodni, od 25. października do 17. grudnia 2010. Młodzi konsumenci wygrywali wyjazd zbierając kody zamieszczone na opakowaniach oraz rozwiązując zadania w internecie na specjalnie dedykowanej stronie www.jupikcamp.com

Obóz będzie podzielony na cztery tygodniowe turnusy (dopasowane do różnych terminów ferii w różnych województwach Polski). Na każdym turnusie wypoczywać będzie 10 dzieci. W czasie ferii będą uczyć się m.in. jazdy na nartach, terenoznastwa, ratownictwa wodnego i zasad bezpieczeństwa TOPR. Będą mogły też jeździć na łyżwach czy sankach. Nie zabraknie również innych rozrywek jak dyskoteki czy kulig.

Mamy nadzieję, że dzieci będą się dobrze bawiły, czerpały z pobytu na obozie mnóstwo pozytywnych wrażeń i emocji oraz, że spędzą niezapomniane chwile na zimowym szaleństwie – mówi Andrzej Misiak, Brand Manager Hoop Polska, producenta napoju dla dzieci Jupik.

Zmaganiom w walce o miejsce na obozie zimowym oraz konsole PSP i iPody towarzyszyła sześciotygodniowa kampania internetowa na najpopularniejszcyh stronach dziecięcych oraz na www.wp.pl/ Dla Dzieci, a także materiały POS i reklama w prasie handlowej. Patronat medialny nad akcją objęły miesięczniki Kaczor Donald i Witch.Hoop Polska Sp. z o.o, wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia blisko 1000 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, kompoty Paola, syropy Paola o intensywnym smaku dojrzałych owoców, napój energetyzujący R20 oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu i Rene Nowotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska