Amber Gold zaprasza do udziału w systemie partnerskim

Amber Gold przyjmuje zgłoszenia osób zainteresowanych współpracą w ramach systemu partnerskiego. Pierwsze placówki partnerskie Amber Gold zostaną uruchomione już w I kwartale 2011 roku, a do końca roku planowane jest otwarcie 10 kolejnych placówek.

Sieć sprzedaży Amber Gold tworzą obecnie dwa oddziały, w Gdańsku i Krakowie, oraz ponad 300 przedstawicieli na terenie całego kraju. W lutym zostanie otworzony oddział w Gdyni, a do końca 2011 roku – ok. 20 oddziałów w różnych miastach Polski.

System partnerski Amber Gold jest wynikiem dynamicznego rozwoju firmy oraz chęci dotarcia do jeszcze szerszego grona klientów. Sieć placówek partnerskich będzie rozwijana równolegle z siecią placówek własnych Amber Gold, jako jej uzupełnienie.

Placówki partnerskie Amber Gold będą się znajdować w miejscowościach od 50 do 150 tys. mieszkańców, w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniających dopływ klientów. Lokale placówek (o pow. ok. 50 m2) będą objęte takimi samymi standardami wizualizacji i traktowane tak samo jak oddziały własne Amber Gold.

W ramach systemu partnerskiego Amber Gold oferuje:

  • pomoc w wyborze lokalizacji oraz przygotowanie wyliczeń dla danej lokalizacji (koszty otwarcia, miesięczne koszty stałe, przychody, zyski, okres zwrotu)
  • pokrycie kosztów wyposażenia lokalu (zakupu mebli oraz sprzętów)
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • bezpłatne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • jednolity standard wizualizacji
  • wsparcie marketingowe, w tym bezpłatną reklamę w mediach w momencie rozpoczęcia współpracy i wsparcie w zakresie materiałów promocyjnych
  • wsparcie ze strony centrali Amber Gold

Od swych partnerów Amber Gold wymaga doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu i sprzedaży produktów finansowych, a także umiejętności menadżerskich, aktywności i inicjatywy w pozyskiwaniu klientów.

Więcej o systemie partnerskim Amber Gold:
http://www.ambergold.com.pl/pl/dokumenty/wspolpraca

AMBER GOLD PRESS BOX