Nowe limitowane serie Gigantów od Wadera

Pojazdy z serii Gigant mają już status zabawek kultowych. Z okazji 25 – lecia istnienia firmy, producent przygotował dla wszystkich miłośników tej serii specjalne urodzinowe kolekcje – Gigant Builder oraz Gigant Farmer. Limitowana edycja najpopularniejszych zabawek ogrodowych pojawi się w wybranych sklepach tej wiosny.

Najnowsze modele posiadają dobrze znane cechy Gigantów – są wytrzymałe, mają pokaźne gabaryty, mocną konstrukcję, ponadczasowy styl, żywą kolorystykę i „to coś”.
W skład każdej z urodzinowych serii wchodzą trzy pojazdy – wywrotka o udźwigu 150 kg, z  podnoszoną i opuszczaną skrzynią ładunkową i zaczepem z przodu. Drugim pojazdem jest traktor o udźwigu 100 kg, z podnoszoną i opuszczaną łychą/spychaczem oraz wózek – przyczepa o udźwigu 60 kg. To co zaskoczy sympatyków marki to odmienna od innych modeli kolorystyka. Producent stworzył prawdziwie wiosenną kolekcję. W serii Gigant Builder dominuje kolor żółty, w Gigancie Farmerze postawiono na zieleń. Szlachetności dodają srebrne elementy we wszystkich  produktach.

Nowe kolekcje sprawią mnóstwo radości nie tylko najmłodszym fanom kultowych pojazdów. Wszystkie samochody ciężarowe z serii Gigant zostały tak zaprojektowane aby stworzyć dzieciom i rodzicom możliwość kreatywnej i bezpiecznej zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

Zabawki z serii Gigant przeznaczone są dla dzieci w wieku 1+.
Wader-Woźniak