Nowy salon Komfort w Bełchatowie

24 kwietnia w Bełchatowie otwarty został nowy sklep sieci Komfort. Salon na terenie centrum handlowego Echo (vis a vis Galerii Olimpia) jest drugim punktem sieci, który zaaranżowany został w nowej formule. Z okazji otwarcia w weekend 24-26 kwietnia na Klientów czekał szereg atrakcji, w tym rabat 20% na cały asortyment.

Nowy salon Komfortu został dogodnie zlokalizowany na terenie popularnego wśród mieszkańców Bełchatowa kompleksu handlowego, który tworzą centrum handlowe Echo oraz znajdująca się naprzeciwko Galeria Olimpia.

Salon jest drugim, po kieleckiej Galerii Echo, sklepem sieci Komfort, który zaaranżowany został w całkowicie nowej formule. Na 700 mkw  nowocześnie zaaranżowanej powierzchni znalazła się nie tylko starannie dobrana oferta dywanów, wykładzin, paneli, podłóg drewnianych, akcesoriów oraz materiałów dekoracyjnych, ale również szereg praktycznych udogodnień dla Klientów, takich jak nowoczesne ekrany multimedialne, stanowiska edukacyjne i komfortowa Strefa Obsługi.

Atrakcyjna oferta oraz towarzyszące otwarciu działania marketingowe (m.in. kampania reklamowa w mediach lokalnych oraz specjalna akcja rabatowa 20% na zakupy) sprawiły, że w już od pierwszego weekendu nowy sklep Komfortu cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów.

Lokalizacja:
Centrum handlowe Echo
Ul. Kolejowa 4, Bełchatów

Godziny otwarcia:
PN-SB 9.00 – 21.00,
ND 10.00 – 20.00


W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)