Cascada Multibox – estetyka i funkcjonalność od Deante

Kąpiel to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na codzienny relaks. Aranżując wystrój łazienki pragniemy połączyć możliwość odprężenia z estetycznym doznaniem i wygodą użytkowania. Z myślą o takim rozwiązaniu w ofercie Deante pojawiła się seria natryskowych baterii podtynkowych Cascada Multibox. Ich forma jest odpowiedzią na potrzebę prostoty i harmonii, zaś oferowane warianty – na potrzeby związane z funkcjonalnością.

Baterie podtynkowe z serii Cascada Multibox to najnowsza propozycja Deante przeznaczona do łazienek, których właściciele stawiają na funkcjonalność, wygodę i zamkniętą w prostocie aranżację. Wykonane z chromowanego mosiądzu, stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników poszukujących trwałych i estetycznych rozwiązań podtynkowych w łazienkach.

Kolekcja obejmuje dwa modele baterii: termostatyczny i tradycyjny – mieszaczowy. Pierwszy z nich umożliwia ustawienie preferowanej przez nas stałej temperatury kąpieli. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie w przypadku dzieci czy osób starszych, gdyż w prosty sposób unikamy przypadkowego zwiększenia temperatury powyżej 38 st. C, a tym samym – poparzenia. Dodatkowo, oszczędzamy wodę, gdyż nie tracimy czasu na ustalenie poziomu ciepła strumienia. Trzykrotny diverter pozwala zaś na dopasowanie elementów natryskowych (poza słuchawką zintegrowaną z panelem baterii): dyszy, bądź głowicy deszczowej. Drugim rozwiązaniem jest pionowy model z tradycyjną baterią mieszaczową.

Baterie Cascada Multibox są zamknięte w formie prostokątnego panelu. Model termostatyczny montuje się horyzontalnie, a mieszaczowy – wertykalnie. Oba produkty zostały wyposażone w jednofunkcyjną słuchawkę z systemem anti-calc, pomagającym w usuwaniu osadów wapiennych, a tym samym ułatwiającym utrzymanie estetycznego, eleganckiego wyglądu.

Prostokątna forma baterii Cascada Multibox będzie się idealnie komponować z każdym wystrojem łazienki, zarówno urządzonej w stylu minimalistycznym, jak również tej o bardziej ekspresyjnym charakterze. Najpełniej jednak podkreśli nowoczesne aranżacje, zapewniając unikalne doznania wszystkim miłośnikom kąpieli w funkcjonalnym wnętrzu.


Bateria natryskowa podtynkowa termostatyczna Cascada Multibox
Cena sugerowana: 1 689 zł


Bateria natryskowa podtynkowa mieszaczowa Cascada Multibox
Cena sugerowana: 1 539 zł


Deante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)