Apple Shop w sieci Saturn już otwarty!

11 kwietnia br. miało miejsce otwarcie Apple Shop w warszawskim markecie Saturn, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Arkadia. Podczas wydarzenia klienci przetestowali innowacyjnie produkty i rozwiązania marki Apple, w tym Mac, iPhone i iPad oraz rozmawiali o ich możliwościach z ekspertami sklepu.

Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie, z jakim spotkało się otwarcie pierwszego Apple Shop w sieci Saturn. Wzięli w nim udział nie tylko fani marki, ale też osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z produktami Apple, co oznacza, że jest to sprzęt, który wciąż wzbudza emocje. To właśnie tu najszybciej w Polsce będą dostępne w sprzedaży nowości światowego lidera trendów technologicznych. Dlatego też mamy nadzieję, że nowo otwarty Apple Shop stanie się miejscem spotkań miłośników najnowszych technologii oraz platformą wymiany ich doświadczeń – powiedział Krzysztof Malinowski, Dyrektor Marketu Saturn w CH Arkadia.

Klientom Apple Shop, przy wyborze produktów najlepiej dostosowanych do ich potrzeb i stylu życia, pomoże zespół profesjonalnie przeszkolonych konsultantów. Konsumenci nie tylko otrzymają fachowe porady, ale też dzięki praktycznej i nowoczesnej aranżacji sklepu, będą mogli na miejscu przetestować pełną linię produktów firmy Apple. Dzięki temu poznają najnowsze urządzenia marki takie, jak iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2, iPad mini 3, MacBook Pro czy nowy 27-calowy iMac, a także najbardziej zaawansowany na świecie system operacyjny OS X Yosemite oraz aplikacje następnej generacji: iWork oraz iLife, bezpłatne przy zakupie każdego nowego urządzenia Mac lub iOS.

Więcej informacji o Apple Shop w CH Arkadia można znaleźć na: www.saturn.pl .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )