Saturn otwiera nowy Apple Shop

Sieć Saturn otworzy 11 kwietnia o godzinie 10:00 Apple Shop w warszawskim markecie Saturn, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Arkadia. W nowym Apple Shop klienci będą mogli poznać i doświadczyć  innowacyjnych produktów i rozwiązań marki Apple, w tym Mac, iPhone i iPad wraz z szerokim wyborem akcesoriów.

Jesteśmy podekscytowani otwarciem Apple Shop  w Warszawie, gdzie klienci doświadczą zakupów na najwyższym poziomie. -powiedział Krzysztof Malinowski, Dyrektor Marketu Saturn w CH Arkadia – Konsumenci pragnący dowiedzieć się więcej na temat pełnej linii produktów i akcesoriów firmy Apple otrzymają fachową poradę profesjonalnie przeszkolonych konsultantów, dedykowanych Apple Shop.

W Apple Shop konsultanci pomogą klientom zapoznać się z ofertą najnowszych produktów Apple, jak np. iPhone 6 i iPhone 6 Plus – największe osiągnięcie w historii iPhone’a, iPad Air 2  – najsmuklejszy i najbardziej wydajny iPad, iPad mini 3 z czytnikiem linii papilarnych Touch ID, nowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina, nowy 27-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 5K i zapierającą dech w piersiach rozdzielczością 14,7 mln pikseli, OS X Yosemite – najbardziej zaawansowany na świecie system operacyjny oraz  aplikacja następnej generacji iWork oraz iLife, bezpłatna przy zakupie każdego nowego urządzenia Mac lub iOS.

Nowoczesna i praktyczna aranżacja Apple Shop w Saturn CH Arkadia zapewnia klientom możliwość przetestowania na miejscu pełnej gamy produktów, a konsultanci Apple zapewnią obiektywne doradztwo zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Więcej informacji o Apple Shop w CH Arkadia można znaleźć na: www.saturn.pl .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 23, z czego dwa to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz jeden Samsung Saturn Store. Specjalistyczne sklepy marki SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )