Konkurs dla sprzedawców stolarki po raz szósty. Mistrzowie Innowacji na start

1 lutego startuje kolejna, 6. już edycja konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus. W poprzednich latach statuetkami, dyplomami i nagrodami zostało wyróżnionych już ponad 40 najbardziej innowacyjnych biur sprzedaży stolarki. Wspieranie innowacyjności na rynku okien i drzwi to ważny element misji firmy Winkhaus, która organizuje konkurs od 2010 roku.

W tej edycji konkursu sprzedawcy stolarki zmierzą się w 3 kategoriach produktowych. Kategoria Innowacyjny design skierowana jest do firm, które promują na rynku ekskluzywne okna z ukrytymi okuciami activPilot Select. Kategoria Innowacyjne przewietrzanie dotyczy linii produktów activPilot Comfort z innowacyjną funkcją bezpiecznego wietrzenia. Z kolei kategoria Innowacyjne drzwi to propozycja dla segmentu producentów i sprzedawców, stosujących do produkcji drzwi nowe zamki Winkhaus autoLock AV3 i blueMatic EAV3. Umożliwiają one komfortowe otwieranie za pośrednictwem urządzeń elektronicznych jak smartfon, pilot lub czytnik linii papilarnych.

W konkursie pod uwagę brana jest wielkość i przyrost zakupów innowacyjnych produktów w porównaniu do lat poprzednich. Laureaci to punkty dilerskie i biura handlowe dużych producentów stolarki jak również fabryczne biura sprzedaży stosunkowo niewielkich firm. Liczy się otwartość na nowości i skuteczność w promowaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań wśród nabywców okien i drzwi.

Konkurs Mistrz Innowacji Winkhaus 2015 trwa do 30 września.
Więcej informacji : http://www.winkhaus.com/pl-pl/mistrz_innowacji


Zdjęcie 1: Okucie activPilot Select: zawiasy o specjalnej konstrukcji ukryte są w przestrzeni pomiędzy skrzydłem a ramą


Zdjęcie 2: Okucie activPilot Comfort PADK to doskonałe rozwiązanie do łazienki -umożliwia naturalne i efektywne wietrzenie przy zachowaniu podwyższonej odporności na włamanie


Zdjęcie 3: Innowacyjny zamek blueMatic EAV3 pozwala otwierać drzwi bez użycia klucza, np. czytnikiem linii papilarnych.

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl