Okap Franke BOX – funkcjonalność i wygoda na najwyższym poziomie


Obecnie na rynku mamy niezwykle szeroki wybór okapów – od dekoracyjnych, o niebanalnym kształcie, przez proste i eleganckie, aż po tradycyjne czy retro. Różnią się też materiałem, z którego zostały wykonane oraz sposobem montażu. Jednak są cechy, które powinny je łączyć- skuteczność, wydajność, cicha praca, a także funkcjonalność. Odpowiednio dobrany okap pozwoli nam w pełni cieszyć się z gotowania i przyjemnej atmosfery w kuchni, nawet gdy właśnie smażymy łososia.

Do szerokiej oferty okapów Franke dołączył innowacyjny, elegancki i funkcjonalny okap do wbudowania w szafkę Franke BOX FBI 737 XS. Idealnie sprawdzi się zarówno w małych kuchniach, jak i większych, tych zamkniętych oraz otwartych na salon. Zapewni wysoki komfort podczas przyrządzania posiłków, skutecznie oczyści powietrze i pozostawi miły zapach.

Sposób montażu okapu BOX sprawia, że nie zabiera dużo miejsca, a dzięki wykończeniu z uniwersalnej stali szlachetnej, pozostaje on subtelnym dodatkiem w wyposażeniu wnętrza strefy gotowania.

Okap Franke BOX pozwala oczyścić nawet 660 m3 powietrza w ciągu godziny, posiada 4 biegi, funkcję wyłącznika czasowego, dzięki której wyłącza się automatycznie po 30 minutach oraz specjalny system wzmacniania zasysania, bazujący na tzw. efekcie Venturi’ego. Ponadto, okap wyróżnia się bardzo cichą pracą, która zapewnia ogromny komfort podczas pracy w kuchni.

Franke BOX w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników ceniących wygodę oraz najwyższą jakość urządzeń AGD. Okap doskonale spełnia swoją funkcję, pozostając jednocześnie niewidocznym i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

Cena:
Okap BOX FBI 737 XS, o szer. 70 cm: 1 899 zł
Okap BOX FBI 537 XS, o szer. 52 cm: 1 799 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)