„Patrz pod nogi – ceny w dół” w Komforcie

W sklepach Komfort rozpoczęła się akcja wyprzedaży. Dywany, wykładziny i panele dostępne są w cenach niższych nawet o 60%. Akcji towarzyszy kampania reklamowa w telewizji, radio i internecie.

Oferta wyprzedażowa dostępna jest we wszystkich z ponad 100 sklepów sieci w całej Polsce oraz sklepie on-line na www.komfort.pl . Obniżki cen paneli sięgają 35%, wykładzin do 50%, a  dywanów nawet do 60%. Rabaty związane są z wymianą kolekcji produktów. Nowe wzory pojawią się w sklepach na wiosnę.

Akcję wspiera kampania reklamowa pod hasłem „Patrz pod nogi – ceny w dół”, realizowana w punktach sprzedaży, telewizji, radio oraz internecie.

Na potrzeby kampanii w roku 2015 wyprodukowane zostały nowe spoty reklamowe. Piętnastosekundowe reklamy nagrane zostały we wnętrzach sklepu, w lekkiej, żartobliwej konwencji. Głównymi bohaterami są pracownicy sklepu oraz klienci. „Ciach, ciach, ciach i zrobiliśmy malutkie ceny” – tak radosne reakcje klientów na ofertę wyprzedażową tłumaczy pracownik Komfortu. Dynamiki przekazowi dodaje nowa, budująca napięcie muzyka.

Spoty reklamowe prezentowane będą już od 12 stycznia w telewizji (TVN, TVP1, TVP2, Polsat, stacje tematyczne) oraz w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych (Radio Zet, RMF FM). Zakupu mediów dokonał dom mediowy Starlink. Projekty materiałów POSM i produkcję wykonał  dział marketingu Sklepów Komfort.

Spot reklamowy: http://youtu.be/HX3_BzjLEsA

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)