Bon na świąteczne zakupy we Frisco.pl!

W Saturnie ruszyła akcja promocyjna pod hasłem „Saturn i Frisco.pl ułatwiają zakupy”. Każdy, kto w dniach 4-10 grudnia zrobi zakupy za co najmniej 1000 zł w stacjonarnym lub internetowym sklepie Saturn, otrzyma bon na świąteczne zakupy we Frisco. 

Saturn we współpracy z Frisco premiuje przedświąteczne zakupy: za każde wydane 1000 zł na dowolne urządzenia w sklepie Saturn, klienci otrzymują bon o wartości 100 zł na zakupy w supermarkecie online Frisco.pl. Akcja potrwa do 10 grudnia br.     

W ramach kampanii promocyjnej wspierającej akcję Frisco i Saturn do 8 grudnia będą emitowane spoty w telewizji, zarówno w ogólnopolskich, jak i tematycznych stacjach w tym m.in. TVP, TVN, Polsat. Reklamy pojawią się również w rozgłośniach radiowych: RMF, RMF Maxx, Radio ZET, Eska, Eska Rock, PR 3, PR4, Antyradio, Tok FM, a także w radiowęzłach galerii handlowych zlokalizowanych w różnych miastach. Kampania prowadzona jest też w Internecie, m.in. na portalach Onet, wp.pl, oraz w kanale YouTube i na Facebook-u.

Kreacją spotów TV i radiowych zajęła się agencja Ogilvy&Mather, natomiast za produkcję odpowiedzialne jest studio Badi Badi oraz Efektura. Za realizację kampanii w mediach odpowiada dział planowania mediów Media Saturn Holding Polska”  

Regulamin akcji dostępny jest w sklepach SATURN oraz na stronie sklepu internetowego: www.saturn.pl .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )