Dawid Kwiatkowski spotka się z fanami we Wrocławiu

Już 2 grudnia Dawid Kwiatkowski, na specjalne zaproszenie Saturna, spotka się z fanami. Wszyscy sympatycy jego muzyki, którzy pojawią się tego dnia we wrocławskiej galerii handlowej Magnolia Park, mają szansę zdobyć autograf wokalisty. Organizatorzy spodziewają się ponad 2 tysięcy młodych ludzi.

Za nami długo wyczekiwana premiera płyty Dawida Kwiatkowskiego. W ramach trasy koncertowej albumu POP&ROLL wokalista wystąpi w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Sopocie. Pierwszy koncert z cyklu POP&ROLL TOUR odbędzie już 6 grudnia w warszawskim klubie Progresja. Świetne utwory autorstwa samego Dawida i towarzyszące im show, przeniesie fanów w świat POP&ROLL. Patronem koncertów jest marka SATURN.

Promocja nowego albumu Dawida to także cykl spotkań z artystą. Dotychczasowe – w Łodzi i Poznaniu,  przyciągnęły tysiące fanów. Podobnie ma być również we wtorek, 2 grudnia, we Wrocławiu. Artysta zapewnia, że każdy fan otrzyma autograf na płycie.

Kolejne spotkania z wokalistą:

  • Gdańsk: Saturn, Galeria Bałtycka – 4 grudnia
  • Kraków: Saturn, Galeria Krakowska – 11 grudnia
  • Katowice: Saturn, Silesia City Center – 17 grudnia


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect i Samsung Saturn Store. Markety SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )