Justic VerdeLine – modna i ekologiczna armatura

W przypadku armatury sanitarnej przeznaczonej do użytku domowego najistotniejsza jest jej funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Powszechna świadomość wpływu gospodarki i stylu naszego życia na środowisko naturalne powoduje, że zarówno producenci realizujący strategie odpowiedzialnego biznesu, jak i gospodarstwa domowe starają się funkcjonować w sposób sprzyjający jego zasobom. Dlatego wyższy stopień funkcjonalności uzyskuje się obecnie poprzez zastosowanie takich, rozwiązań technologicznych, które zwiększają komfort dla użytkownika i bezpieczeństwo dla środowiska. A jeśli dodatkowo pozwalają one na uzyskanie oszczędności, śmiało możemy mówić o sukcesie.

Takim sukcesem jest bez wątpienia innowacyjny system VerdeLine w bateriach kuchennych i łazienkowych firmy FERRO, jednego z czołowych producentów armatury sanitarnej. Został on zastosowany między innymi w serii Justic VerdeLine. System VerdeLine to rozwiązanie umożliwiające znacznie mniejsze zużycie wody w porównaniu z tradycyjnymi bateriami, przy zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania. Oszczędność wody osiągana jest dzięki specjalnym komponentom użytym w produktach: ceramicznemu regulatorowi z ogranicznikiem pozwalającym na samodzielne ustawianie wielkości strumienia wypływającej wody i z możliwością blokady wypływu gorącej wody oraz perlatorowi nowoczesnej generacji. Przy zastosowaniu ogranicznika, a więc przy niepełnym otwarciu, możemy ustawić ekonomiczny strumień wody. Z kolei regulowanie ilości wypływu ciepłej wody przynosi oszczędność energii i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a napowietrzanie wypływającej wody w perlatorze sprawia, że uzyskujemy obfity, szeroki strumień przy faktycznym ograniczeniu jej zużycia.

Baterie Justic VerdeLine zostały zaprojektowane zgodnie z duchem czasu. Zawierają one rozwiązania przyjazne środowisku i mają atrakcyjny, nowoczesny design. W linii tej znajdują się baterie: natryskowa, umywalkowa z korkiem push-up, wannowa, bidetowa z automatycznym korkiem spustowym i zlewozmywakowa. Bateria wannowa i natryskowa występują w dwu wariantach: z wylewką symetryczną lub asymetryczną. Zaokrąglenia, zastosowane na przykład w poręcznym uchwycie, przełamują linie prostych kształtów korpusu i dają im uniwersalny wygląd, dzięki któremu baterie te pasują do każdego stylu urządzania wnętrz. Dodatkowym ich atutem jest system easy clean umożliwiający łatwe czyszczenie perlatora z kamienia wapiennego – wystarczy przetrzeć go palcem, bez konieczności demontowania.

Wybór oszczędzających wodę baterii Justic VerdeLine przynosi wymierne korzyści. Użytkownik uzyska znaczne oszczędności w budżecie domowym oraz modne i ciekawe wzorniczo wyposażenie łazienki i kuchni, przyczyniając się tym samym do ochrony zasobów środowiska naturalnego.

Justic VerdeLine – bateria umywalkowa stojąca


Justic VerdeLine zlewozmywakowa


Justic VerdeLine – bateria wannowa


Justic VerdeLine  – bateria natryskowa ścienna


Justic VerdeLine – bateria bidetowa  z automatycznym korkiem spustowym


Justic VerdeLin – bateria wannowa ścienna symetryczna

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)