Dawid Kwiatkowski wyrusza w trasę koncertową i spotyka się z fanami w Saturnie

Premiera płyty POP&ROLL Dawida Kwiatkowskiego już za nami. Teraz wokalista rusza w trasę koncertową promującą swój drugi album, podczas której odwiedzi Warszawę, Poznań, Kraków i Sopot.       Artysta spotka się również z fanami w wybranych sklepach SATURN.

19 lipca ubiegłego roku miała miejsce premiera pierwszego singla artysty – Biegnijmy, poprzedzającego krążek 9893. Mimo ogromnego sukcesu debiutanckiego albumu, Dawid Kwiatkowski nie zwolnił tempa. Jeszcze w tym roku rusza w trasę koncertowa promującą album POP&ROLL.

Drugi studyjny krążek artysty ukazał się 19 listopada br., dokładnie rok po premierze pierwszej płyty. Minęło zaledwie kilka dni, a album POP&ROLL już zdobył serca fanów. W nowych utworach Dawida możemy znaleźć wyjątkowe połączenie dwóch stylów muzycznych: popu i rocka. Longplay jest też pierwszym krokiem do zmiany wizerunku wykonawcy.

Jest w stu procentach moja. Dokładnie taka, jaka miała być w zamierzeniu. Chcieliśmy, żeby materiał z płyty był bardzo koncertowy. Myślę, że ten album będzie blisko moich fanów, bo taki miał być. Szczery i pozytywny, tryskający nadzieją i mocą, która jest potrzebna każdemu – mówi o swoim albumie Dawid.

Pierwszy koncert z cyklu POP&ROLL TOUR, obejmujący promocję drugiej płyty, odbędzie już 6 grudnia w warszawskim klubie Progresja. Oprócz świetnych utworów autorstwa Dawida, koncertom towarzyszyć będzie show, które przeniesie fanów w świat POP&ROLL.

Szczegółowy program POP&ROLL TOUR Dawida:

  • 06.12 WARSZAWA- PROGRESJA
  • 19.12 POZNAŃ- ESKULAP
  • 21.12 KRAKÓW- STUDIO
  • 28.12 SOPOT- SCENA

Z okazji promocji nowego albumu Dawid Kwiatkowski spotka się również z fanami na podpisywaniu płyt. Pierwsze z nich już 26 listopada o godzinie 17.00 w łódzkiej Manufakturze. Pozostałe spotkania w ramach trasy koncertowej:

  • Poznań: Saturn, City Center – 27 listopada
  • Wrocław: Saturn, CH Magnolia – 2 grudnia
  • Gdańsk: Saturn, Galeria Bałtycka – 4 grudnia
  • Kraków: Saturn, Galeria Krakowska – 11 grudnia
  • Katowice: Saturn, Galeria Silesia – 17 grudnia

Patronem koncertów jest marka SATURN.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )