Sieć Media Expert nominowana do Shopping Center Forum Retailers’ Awards 2015

Drugi rok z rzędu sieć Media Expert znalazła się w gronie trzech podmiotów, obok SAMSUNG oraz Apple, nominowanych do prestiżowej nagrody Retailers’ Awards 2015. Najlepsi najemcy centrów handlowych w podziale na kilkanaście kategorii zostaną wyłonieni podczas uroczystej gali, która obędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nominacji. Cieszymy się tym bardziej, że jest to druga z rządu nominacja przyznana przez specjalistów i obserwatorów całej branży. Odbieramy ją zatem jako kolejne, ważne potwierdzenie tego, że obrany przez Media Expert kurs rozwoju jest właściwy – rynek docenia nasze działania. Staramy się efektywnie udoskonalać naszą ofertę handlową i jakość zarządzania, wyznaczamy standardy obsługi klientów.” – powiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

12-osobowe Jury w uzasadnieniu decyzji o nominacji, zwróciło uwagę, że oprócz dynamicznej ekspansji, sieć Media Expert charakteryzuje się ciekawym formatem elektromarketów. Nowoczesne architektonicznie wnętrza łączą atrakcyjne wizualnie ekspozycje z funkcjami sprzedażowymi, ale przede wszystkim mają na celu ułatwiać klientom dokonanie właściwego wyboru zakupowego. Jak twierdzą przedstawiciele szacownego Jury, Media Expert wyróżnia się również na tle konkurencji szeroką propozycją handlową, dostępem do nowinek technologicznych oraz wysokim poziomem obsługi klienta.

Przypomnijmy, że to nie jedyne wyróżnienie w ramach  SCF Retailers’ Awards z marką Media Expert w tle. Nominację do kategorii The Best Manager of the Year otrzymał Marcin  Żakowski, Dyrektor Działu Nieruchomości. „To dla mnie ogromne wyróżnienie. Jednak nominacja jest zasługą całego zespołu Działu Nieruchomości. Konsekwentnie realizujemy stawiane przed nami zadania związane z ekspansją, zarządzaniem nieruchomościami własnymi, komercjalizacją, jak i zagadnieniami związanymi z zakupem nieruchomości czy wsparciem dla procesów inwestycyjnych.” – mówi Marcin Żakowski.

Wręczenie Retailers’ Awards jest kulminacyjnym elementem Shopping Center Forum, które już od 9 lat skupia uwagę uczestników rynku centrów handlowych. Kluczowym tematem Forum, które jest największym w regionie Europy Środkowej spotkaniem deweloperów z najemcami, jest proces komercjalizacji i rekomercjalizacji centrów handlowych.

Zwycięzców nagród w poszczególnych kategoriach, wyłoni 12-osobowe Jury w tajnym głosowaniu. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród obędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition, które odbędzie się na Stadionie Legii Warszawa.

Organizatorem konkursu jest Evigo, wydawca miesięcznika Shopping Center Poland i portalu retailnet.pl oraz organizator Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert