Doskonałe połączenie – piekarnik i kuchenka mikrofalowa Franke Crystal White

Wygoda, smak i styl. To synonimy współczesnej kuchni. Najnowsze trendy w jej aranżacji bazują na spójności i dopasowanych do siebie urządzeniach, zarówno pod względem technologicznym jak i wzorniczym, z pomocą których przyrządzimy wyśmienite potrawy, na długo zapadające w pamięć. Firma Franke oferuje swoim klientom właśnie takie podejście do wyposażania wnętrz kuchennych.

W bogatej ofercie znalazły się piekarniki oraz odpowiednio dobrane do nich kuchenki mikrofalowe do zabudowy w słupku. Nowy piekarnik Crystal White CR 981 M WH M DCT oraz kuchenka mikrofalowa Crystal White FMW 250 CR G WH pozwalają na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni w strefie gotowania. Urządzenia są niezwykle funkcjonalne, a dodatkowo świetnie się prezentują, nadając naszej kuchni nowoczesny styl.

Piekarnik posiada aż 12 funkcji, menu w języku polskim oraz wygodne sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LCD. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu oraz niezwykle energooszczędny. Piekarnik został wyposażony w potrójnie przeszklone drzwi, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi urządzenia pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia. Piekarnik Crystal White posiada także specjalne programy automatyczne: Kompletne Menu pozwalające na przygotowanie kompletnego posiłku w ciągu niespełna godziny, od przystawki po deser, z gwarancją idealnego efektu każdego z dań, bez przenikania się zapachów. Nowością wchodzącą w skład Kompletnego Menu jest Menu Wegetariańskie umożliwiające przyrządzenie oryginalnych i smacznych dań wegetariańskich dla każdego. Wystarczy tylko włożyć potrawę do piekarnika, a resztą procesu pieczenia zarządza urządzenie. Menu Pizza Plus – program idealny podczas spotkań w dużym gronie przyjaciół. Z jego pomocą upieczemy nawet cztery różne pizze równocześnie! Do programów automatycznych piekarnika Franke Crystal White zaliczamy również Wellness, czyli unikalny sposób przygotowania zdrowych i dietetycznych potraw. Sekret programu tkwi w wydłużonym czasie pieczenia w niższych temperaturach, dzięki czemu możemy ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli.

DCT w nazwie piekarnika oznacza, że wykorzystuje on zupełnie nową, energooszczędną metodę grzania – Dynamic Cooking Technology. Polega ona na zastosowaniu innowacyjnych grzałek, które nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek wykorzystując zaledwie 1 kW energii.

Idealnym uzupełnieniem piekarnika jest specjalnie dobrana do niego kolorystycznie i technologicznie kuchenka mikrofalowa z grillem – Franke Crystal White, która posiada 3 funkcje, 8 programów automatycznych, a także sterowanie sensorowe z wyświetlaczem LCD. Warto dodać, że mikrofale i grill możemy uruchomić w kombinacji lub osobno. Producenci zadbali również, by kuchenka spełniała podstawowe wymagania bezpieczeństwa użytkowania. Urządzenie wyposażone jest w specjalną blokadę przed dziećmi.

Obecnie, oprócz wysokiej funkcjonalności i wygody, niezwykle ważna jest estetyka systemów kuchennych i perfekcyjne dopracowanie wzornicze. Urządzenia oferowane przez firmę Franke spełniają wszystkie wymagania użytkowników, chcących kompleksowo wyposażyć swoją kuchnię w systemy, których jakość i styl wyrażają piękno przestrzeni strefy gotowania.

Cena piekarnika Crystal White CR 981 M WH M DCT: 4 799 zł
Cena kuchenki mikrofalowej Crystal White FMW 250 CR G WH: 1 499 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Franke Crystal White CR 981 M WH M DCT


Kuchenka mikrofalowa crystal  white FMW 250 CR G WH 131.0264.332


Piekarnik Franke Franke Crystal White CR 981 M WH M DCT


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)