Modne natryski w jesiennej ofercie FERRO

Elegancka i funkcjonalna armatura stanowi dziś jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Piękna wanna, idealnie komponująca się z umywalką i atrakcyjnym natryskiem wraz z gustownymi dekoracyjnymi dodatkami potrafią uczynić z niej prawdziwe domowe SPA, w którym z chęcią zażywać będziemy relaksującej kąpieli, a w upalne dni brać orzeźwiający prysznic.

Świetną propozycją do współczesnych łazienek są wrześniowe nowości FERRO: zestaw natryskowy Bellis oraz trzy rączki natrysków Bello. Na szczególną uwagę zasługuje nowatorski design armatury. Kształt rączek nawiązuje do modnego, nowoczesnego trendu we wzornictwie – są płaskie, o delikatnie zaoblonej linii i białej tarczy prezentującej się doskonale na tle błyszczącej chromowanej powłoki. Piękna, opływowa forma jest nie tylko atrakcyjna wzorniczo, ale także zapewnia komfort użytkowania – idealnie pasuje do dłoni, rączka nie jest ani za duża ani też za ciężka. W kolekcji znajdziemy 1-funkcyjną rączkę natrysku ze strumieniem: deszcz, 3-funkcyjną ze strumieniami: deszcz, masaż, mieszany oraz 5-funkcyjną o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany, lekki i rozproszony. Dodatkowo rączki Bello zostały wyposażone w zawór zwrotny oraz system easy clean.

Bello tworzy ładną kompozycję ze wszystkimi elementami wchodzącymi w skład najnowszego zestawu natryskowego Bellis. Ten zestaw natryskowy przesuwny, zwieńczony dekoracyjną białą 1-funkcyjną rączką, wyposażony został w system easy clean i funkcjonalną transparentną mydelniczkę.

W październiku, w ślad za eleganckimi raczkami Bello, pojawiły się kolejne produkty FERRO z tego segmentu: Simpla oaz Tutti, a także dwie rączki: Cortessa i Cortina. Simpla jest 1-funkcyjnym zestawem natryskowym przesuwnym o wyraźnie zaokrąglonej, klasycznej formie rączki, natomiast Tuti to zestaw 3-funkcyjny, którego rączka ma płaski, nowoczesny kształt. Oba posiadają system easy clean i praktyczne mydelniczki. 3-funkcyjne rączki natrysku – Cortessa, większa o tradycyjnym designie i Cortina, o modnej płaskiej formie wyposażone zostały w system easy clean.

Wszystkie jesienne nowości FERRO są świetną propozycją nie tylko dla gospodarstw domowych, ale także obiektów użyteczności publicznej.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)