Media Markt Tour 2014 odwiedziło ponad 140 tysięcy osób!

11 października w Nowym Dworze Mazowieckim zakończyła się trasa promocyjna sieci Media Markt pod hasłem „Media Markt Tour 2014”. Przemierzając blisko 7000 kilometrów mobilny market odwiedził 67 miast w całej Polsce. Podczas tournée mieszkańcy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami na rynku elektroniki użytkowej, a także skorzystać ze specjalnych stref relaksu i rozrywki.

Rozpoczęta w maju bieżącego roku kampania promocyjna „Media Markt Tour 2014”, to odpowiedź lidera polskiego rynku sprzedaży RTV i AGD na potrzeby konsumentów mniejszych miejscowości, w których dostęp do najnowszych technologii jest często ograniczony. Mobilne miasteczko przygotowane przez Media Markt zachęcało potencjalnych klientów do wizyty w najbliższym sklepie stacjonarnym marki oraz zapoznania się z ciekawą ofertą, składającą się z ponad 100 000 produktów dostępnych w sklepie internetowym mediamarkt.pl .

Przejazd truckiem po kraju to nasza pierwsza tego typu kampania promocyjna i dotychczas jedyna taka w Polsce. Dotarliśmy do każdego z 16 województw. Organizowane przez nas spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Mobilny market zaopatrzony w najnowszą elektronikę to świetne rozwiązanie, dzięki któremu mogliśmy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z marką, przetestowania najciekawszych nowinek technologicznych, dokonać zakupu gier, muzyki, filmów, jak również skorzystać z porady kompetentnych doradców – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

Starsi uczestnicy spotkania chętnie korzystali ze stref audio i relaksu. Mieli również okazję do sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich i wygrania nagród, strzelając do bramki Media Markt. Próbę podjęło ponad 20 000 osób. Dla młodzieży przygotowano strefy gier komputerowych, a także przestrzeń dedykowaną rozrywce, gdzie można było spróbować swoich sił w grach zręcznościowych. Ponadto dużym powodzeniem cieszyły się strefy urządzeń przenośnych – smartfonów, tabletów i laptopów, które przykuwały uwagę modnym designem i funkcjonalnością.  Na najmłodszych czekały ciekawe gry i zabawy.O Media Markt Tour 2014
Kampania promocyjna „Media Markt Tour 2014” to odpowiedź lidera polskiego rynku elektroniki użytkowej na potrzeby konsumentów z mniejszych miejscowości, gdzie dostęp do najnowszych technologii jest często ograniczony. Zgodnie z założeniami realizowanej strategii sprzedaży wielokanałowej, podczas imprez
w specjalnie zaaranżowanym mobilnym miasteczku, Media Markt prezentuje potencjalnym klientom w blisko 70-ciu miastach w Polsce ofertę marketów, a także sklepu internetowego mediamarkt.pl. z wyborem ponad 100 000 produktów.

O Media Markt:
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )