Tłumy na spotkaniu z Saszan w Media Markt!

We wtorek 16 września w Media Markt w Galerii Łódzkiej odbyło się spotkanie z młodą wokalistką Saszan w związku z wydaniem jej pierwszego albumu zatytułowanego “RSP”. Premiera cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów – uczestniczyło w niej ponad 500 osób.

W trakcie spotkania Saszan udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak powstawała jej debiutancka płyta – od inspiracji, aż do wydania i dystrybucji. Rozmowę z gościem przeprowadzała Lady Lina z 4funtv, udzielając także przy tym głosu fanom, którzy zdawali Saszan liczne pytania. Fani nie zawiedli, oprócz dużej frekwencji, wokalistka mogła liczyć na mnóstwo gadżetów oraz specjalny tort i babeczki nawiązujące do premiery albumu.

Media Markt w Galerii Łódzkiej przygotował dla wielbicieli Saszan niemałą gratkę – każdy mógł nabyć płytę w promocyjnej cenie 34,99 zł wraz z zaprojektowaną przez artystkę silikonową opaską – dostępną w wersji limitowanej jedynie w Media Markt, która natychmiast stała się symbolem fanów, „Saszanators”. Oprócz płyty, w dniu premiery można było również kupić jeszcze w przedsprzedaży zaprojektowane przez samą artystkę, wyjątkowe etui na telefon.

Saszan wyjawiła że wkrótce zostanie ambasadorką jednej z renomowanych marek dostępnych w Media Markt. Na koniec zaprosiła wszystkich na kolejne spotkania w Media Markt w ramach promocji płyty w całej Polsce.

Debiutancki krążek Saszan to wybuchowa mieszanka popu, elementów reggae i elektroniki. 20-letnia wokalistka i blogerka zdobyła popularność udostępniając swoje kompozycje w internecie, a longplay „RSP” jest zwieńczeniem jej dotychczasowych osiągnięć. Autorem wszystkich tekstów jest sama Saszan, a muzyka do nich powstała przy współpracy z producentem Marco. Na albumie znalazły się największe przeboje piosenkarki: „Świat Jest Nasz”, „Wybrałam” czy „Proste Słowa”.O Saszan

Saszan, prywatnie Roksana Pindor, 20 lat: „śpiewam, youtuberuję, od czasu do czasu bloguję ?” – mówi o sobie Saszan.
W 2010 roku założyła konto na YouTube i za namową znajomych zaczęła wrzucać tam swoje covery. Mimo, że były nagrywane amatorsko, znalazły grono zwolenników w serwisie Twitter i takie były początki jej internetowej popularności. Fanpage (facebook) Saszan błyskawicznie zdobywał fanów,  podobnie stało się na kolejnym portalu – ask.fm.
150 tys. fanów na Facebooku, ponad 70 tys. na Twitterze, 50 tys. obserwujących na Instagramie sprawiło, że Saszan znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych Polek w internecie.
Jest autorką tekstów i współautorką muzyki wszystkich piosenek na swojej debiutanckiej płycie „RSP” (premiera 16. września).

O Media Markt
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA MARKT  ( press box )