Piekarnik Franke Trend Line – zaprojektowany z najwyższą dbałością o detale

Wybór modelu piekarnika jest zawsze efektem kompromisu pomiędzy dopasowaniem urządzenia do kuchennej zabudowy, a jego funkcjonalnością. Piekarnik Franke Trend Line optymalnie łączy eleganckie wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Zaprojektowany został z najwyższą dbałością o detale, tak by spełnić zróżnicowane oczekiwania nabywców. Piekarnik Franke Trend Line to nawiązanie do stylu retro choć w nowoczesnym wydaniu. Kremowe wykończenie urządzenia subtelnie wkomponuje się w wystrój kuchni, nawiązując do trendów z lat 60., który obecnie świeci triumfy w aranżacjach wnętrz.

Oprócz niepowtarzalnego wyglądu, piekarnik Trend Line jest również niezwykle ergonomiczny. Posiada programowanie czasu startu i zakończenia pracy oraz wyposażony jest w podwójnie przeszklone drzwi, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To pozwala utrzymać ustawioną temperaturę pieczenia i obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi piekarnika pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia.

Franke Trend Line to urządzenie multifunkcyjne. Oprócz termoobiegu, grzania z góry i z dołu, czy funkcji opiekania, posiada specjalny tylny wentylator, który zapewnia doskonałą cyrkulację ciepłego powietrza, utrzymanie wybranej temperatury i jednolitą dystrybucję ciepła wewnątrz komory pieczenia.

W wyposażeniu dodatkowym producent proponuje prowadnice teleskopowe w pełnym wysuwem, które ułatwiają wyjmowanie blach.

Piekarnik Franke Trend Line jest odpowiedzią na najnowsze trendy kuchenne, a potrawy w nim przygotowane z pewnością dostarczą nam niezapomnianych doznań kulinarnych.

Cena: 2 799 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)
www.franke.pl