Wielka wyprzedaż w Media Markt!

W piątek, 29 sierpnia, rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt. Przez tydzień klienci będą mogli wybierać spośród tysiący produktów z zakresu elektroniki użytkowej w znacznie obniżonych cenach. Wielka Wyprzedaż z Media Markt potrwa od 29 sierpnia do 4 września. Zakupów można będzie dokonywać zarówno stacjonarnie w jednym z 48 marketów, jak i w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .Poza szeroką ofertą światowych producentów, klienci będą mogli sięgnąć również po cieszące się coraz większą popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, stanowiące alternatywę dla konsumentów szukających tańszych rozwiązań.W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m. in.:

  • notebook Lenovo, procesor Intel Celeron, w cenie 899 zł (taniej o 300 zł),
  • smartfon LG L 90 w cenie 649 zł (taniej o 180 zł)
  • telewizor SENCOR  40” w cenie 899 zł (taniej o 300 zł)
  • pralka BEKO, 40 cm głębokości, 1000 obr./min w cenie 699 zł (taniej o 200 zł)

Poza ofertą ogólnopolską, w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.Wyprzedaż obejmuje wszystkie kategorie produktowe. Podczas akcji istnieje także możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów. Kupując w sklepie stacjonarnym lub internetowym z odbiorem w markecie, można skorzystać z systemu ratalnego 0%.Klienci mogą liczyć również na korzystne oferty usług: w przypadku usług Orange klient będzie mógł otrzymać nawet 2 miesiące darmowego abonamentu oraz 30GB internetu do wykorzystania co miesiąc, zaś w przypadku usług NC+ skorzystać z oferty specjalnej – przy zakupie nowej aktywacji w pakiecie Premium Sport otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 zł.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem na rynku elektroniki użytkowej w Polsce.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )