Udogodnienia dla osób niesłyszących w sklepach Media Markt i Saturn

Sklepy Media Markt i Saturn zostały wyposażone w wideo-telefony z tłumaczem języka migowego on-line do obsługi niesłyszących i głuchoniemych klientów.

Po zaoferowaniu w ubiegłym roku w łódzkim sklepie Media Markt możliwości tłumaczenia na język migowy, holding Media-Saturn postanowił zaoferować rozwiązanie niesłyszącym i głuchoniemym klientom również w pozostałych marketach w Polsce. Teraz każdy sklep Media Markt i Saturn został wyposażony w wideo-fon, za pomocą którego można połączyć się z tłumaczem języka migowego. Korzystająca z niego osoba głuchoniema będzie widziała tłumaczenie na ekranie. Z wideo-połączeń można korzystać w godzinach 09:30-18:00.

Usługa, którą wprowadziliśmy w ubiegłym roku dla klientów Media Markt w Galerii Łódzkiej, umożliwiła osobom porozumiewającym się tylko językiem migowym komfortowe korzystanie z oferty sklepu oraz wiedzy naszych pracowników. – powiedział Wojciech Miszkin, Dyrektor Marketu Media Markt w Galerii Łódzkiej –  Bliskie jest mi środowisko osób niesłyszących, dlatego tym bardziej cieszę się, że video-fony pojawiły się również w innych sklepach.

Sieci Media Markt i Saturn słyną z najpełniejszego na rynku wyboru produktów z zakresu elektroniki użytkowej. Cenionym przez klientów atutem obu marek jest również szeroki pakiet usług, uwzględniający m.in. dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, konfigurację tabletów i laptopów, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, serwis naprawczy, czy sprawną obsługę serwisową i kredytową. W Strefie Usług klient otrzyma fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej. Wprowadzenie w sklepach Media Markt i Saturn wideo-fonów z tłumaczem języka migowego jest kolejnym krokiem w reakcji na potrzeby konsumentów.


O firmie Media Markt:
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

O firmie SATURN:
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21, sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz Samsung Saturn Store. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )