SATURN i SAMSUNG łączą siły. Wielkie otwarcie Samsung Saturn Store!

Już 7 sierpnia o godz. 17.00 sieć SATURN przy współpracy z marką SAMSUNG otworzy w Galerii Katowickiej pierwszy Samsung Saturn Store – sklep dedykowany klientom zainteresowanym najnowszymi technologiami i innowacjami z segmentu urządzeń premium.

W ubiegłym roku sieć Saturn uruchomiła nowy format specjalistycznych sklepów Saturn Connect poświęconych technologiom mobilnym i akcesoriom, a obecnie rozszerza swoją ofertę o nowy salon w kooperacji z wiodącym producentem elektroniki użytkowej. Samsung Saturn Store to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących najnowszych światowych trendów i rozwiązań technologicznych we wszystkich sferach życia – zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Nasza wieloletnia współpraca z marką SAMSUNG zaowocowała bardzo ciekawym rozwiązaniem opierającym się na synergii dwóch uznanych marek. Samsung Saturn Store będzie miejscem spotkań i inspiracji fascynatów nowych technologii – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już w najbliższym czasie będziemy testować nasz pomysł w Galerii Katowickiej – Marcin Rosati Prezes Zarządu Media-Saturn Holding Polska.

Otwarciu nowego salonu towarzyszyć będzie specjalne wydarzenie – Laboratorium Tab S, gdzie uczestnicy będą mieli okazję przetestować nowe urządzenie firmy Samsung i wziąć udział w organizowanych promocjach i konkursach. Między innymi, przy zakupie wybranego modelu telewizora Samsung UHD Curved otrzymać można GALAXY Tab S 8,4” za złotówkę. Dodatkowo, w ramach promocji „Pokaż wszystkim jak się cieszysz”, osoby które kupią tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i pochwalą się nowym nabytkiem, wrzucając zdjęcie zrobione w salonie na swój profil na Facebooku, otrzymają za darmo etui, a 15-tu pierwszych klientów nowego sklepu otrzyma głośniki bluetooth gratis.
Samsung Samsung Store oferuje swoim klientom również możliwość bezpłatnego wypożyczenia GALAXY Tab S lub GALAXY S5 na 14 dni, żeby mogli przetestować ich funkcjonalność i szerokie możliwości wykorzystania w codziennym użytkowaniu.

Samsung Saturn Store zaoferuje najbardziej zaawansowane technologicznie produkty marki SAMSUNG. Na powierzchni 140 m2 klienci znajdą najnowsze urządzenia mobilne, innowacyjne produkty AGD jak np. lodówka Samsung Food ShowCase czy pralka Crystal Blue oraz szeroki wybór akcesoriów pozwalających na optymalne korzystanie z zakupionego sprzętu i wiele innych produktów dla wymagających. – powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający sieci SATURN.

Fachowi i profesjonalni doradcy wyjaśnią możliwości i praktyczne zastosowanie oferowanych rozwiązań oraz urządzeń i pomogą wybrać produkt zgodnie z potrzebami klienta.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )