Sportowa promocja w Sklepie Komfort Zielona Góra

„Zielona Góra – jesteśmy z Wami!” – tym hasłem Sklep Komfort w Zielonej Górze zagrzewa do walki sportowców oraz zaprasza fanów żużla (i nie tylko) do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej.

Dla uczczenia niedzielnego zwycięstwa SPAR Falubaz Zielona Góra ze Stalą Gorzów (50:40 w ramach derby Ziemi Lubuskiej) Sklep Komfort w Zielonej Górze zorganizował specjalną promocję. W każdy piątek i sobotę czerwca zakupy w Komforcie można zrobić aż z 20% rabatem na cały asortyment!

„Akcja ma charakter lokalny. Nawiązujemy do ważnego dla Zielonej Góry wydarzenia sportowego i razem z mieszkańcami świętujemy sukces.”  – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A. – „Oferowany przez nas rabat 20% to doskonała okazja dla wszystkich planujących remont, prace wykończeniowe czy wiosenne odświeżenie mieszkania”.
Promocja komunikowana jest za pośrednictwem outdooru (billboardy oraz citylighty) oraz dystrybucji bezpośredniej (ponad 30 tysięcy ulotek dystrybuowanych do gospodarstw domowych na terenie Zielonej Góry).
Ceny promocyjne obowiązują w dniach 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27 oraz 28 czerwca 2014 r. Rabaty nie dotyczą produktów już przecenionych.

Sklep Komfort Zielona Góra znajduje się w Centrum Wyposażenia Wnętrz przy ulicy Zjednoczenia 106. W ofercie znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklep zapewnia również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 10:00 – 19:00
sobota 10:00 – 18:00
niedziela 10:00 – 14:00.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)