Baterie wielootworowe Ferro – funkcjonalność i elegancja

Większość z nas bardzo ceni sobie wieczorny odpoczynek w wannie wypełnionej ciepłą wodą. Niekiedy jednak w swobodnym dostępie do kurków i szybkiej regulacji temperatury przeszkadza nam zwisający wąż prysznicowej słuchawki. Każdy kto uwielbia relaksującą kąpiel powinien zainteresować się wielootworowymi bateriami wannowymi, ponieważ to zdobywające coraz większą popularność rozwiązanie nie tylko zaskakuje swoją funkcjonalnością, ale jest także ciekawym pomysłem na stylową aranżację łazienki i przestrzeni przy wannie. Takie właśnie są baterie wielootworowe marki Ferro z linii Metalia 56 i 57.

Zaletą baterii wielootworowych jest wygoda ich użytkowania. W standardowych łazienkach wąż prysznicowy zajmuje dużo miejsca, nie wygląda zbyt estetycznie, gdy jest na przykład owinięty wokół wylewki i utrudnia dostęp do elementów regulujących. Baterie wielootworowe są prostym rozwiązaniem na takie łazienkowe problemy. Dają możliwość schowania węża w obudowie wanny, dzięki czemu na zewnątrz zostanie tylko słuchawka, którą w razie potrzeby będziemy mogli wyciągnąć.

Przyjemna i ładna łazienka to przede wszystkim czysta łazienka. A chyba każdy z nas wie jak czasochłonne jest usuwanie zabrudzeń i osadów z kamienia wapiennego przy trudno dostępnych miejscach.  Dlatego właśnie łatwo dostępne elementy są kolejnym atutem wielootworowych baterii. Ale to nie jedyne zalety wielootworówek z kolekcji Ferro – baterie zaopatrzono w ekonomiczny regulator ceramiczny FerroClick oraz automatyczny przełącznik wanna/prysznic. Ponadto Metalia 57 posiada wylewkę kaskadową, przez którą z siłą wodospadu płynie efektowny szeroki strumień wody umożliwiający szybkie napełnienie wanny. Warto zwrócić uwagę także na europejską jakość baterii zapewniającą trwałość i bezawaryjną obsługę armatury, potwierdzoną przez producenta 7-letnim okresem gwarancji – do produkcji baterii użyto wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii. 

Baterie wielootworowe wygrywają ze swoimi tradycyjnymi koleżankami nie tylko funkcjonalnością. Dla wielu osób największym atutem będzie ich wygląd. Oryginalny i nietuzinkowy, podkreśli wyjątkowy charakter łazienki i nada jej dyskretnej elegancji. Baterie wyróżniają się prostym, a zarazem niepowtarzalnym wzornictwem. Utrzymane we współczesnej stylistyce z gustowną chromowaną powierzchnią, bez wątpienia zaprezentują się znakomicie w każdej łazience, komponując się doskonale z pozostałymi elementami wyposażenia.


Metalia 57- Bateria wannowa 3-otworowa scienna z natryskiem punktowym


Metalia 57- bateria wannowa wielootworowa


Metalia 57- Bateria wannowa wielootworowa


Metalia 56 – bateria wannowa wielootworowa

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)