Uczuciowe dekoracje na Walentynki

Walentynki mogą okazać się doskonałym momentem na dodanie koloru do naszych wnętrz. Odrobina czerwieni, koloru  kojarzonego z miłością, czy to w formie zabawy barwnymi dodatkami, wyzwoli energię, wzbudzi pozytywne emocje, a także pomoże dodać pikanterii w walentynkowy wieczór. Magia walentynek nie polega tylko na drogich podarunkach, prezenty na walentynki powinny być miłe i kojarzyć się z uczuciem. Można też stworzyć walentynkową atmosferę w domu i nieco zmienić dekoracje we wnętrzu.

Sklepy KOMFORT proponują swoim klientom zabawną walentynkową dekorację, której kształt klient może sam wybrać  według własnego projektu. Mogą to być wielkie serca, całuśne usta lub słodka truskawka, które można umieścić na podłodze jako dywanik lub na ścianie jako ozdobę.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że z wykładziny można wyciąć przeróżne kształty, które będą spełniać funkcję ozdoby na podłogę lub ścianę.

Tylko w sklepach KOMFORT klienci mają możliwość zamówienia indywidualnego kształtu i wielkości dywanu, który powstaje z wykładziny. Pracownicy KOMFORT dotną wykładzinę zgodnie z przygotowanym szablonem oraz obszyją kształt. Małe  dywaniki z wykładzin szczególnie nadają się do pokoi dziecięcych gdzie  podłogę ozdobią, gwiazdki, kotki, motylki itp. Kolorowe figury geometryczne sprawdzają się również w różnego typu zabawach edukacyjnych. Koszt wykonania dywaniku to koszt wykładziny, jej docięcia i obszycia.

Poniżej kilka inspiracji przygotowanych z myślą o Dniu Zakochanych i nie tylko.


Sklepy KOMFORT S.A., to sieć 116 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Klienci cenią markę za jakość obsługi, duży wybór produktów i atrakcyjność cenową. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.
Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)