Algeo – nowość od FERRO

Do bogatej oferty baterii łazienkowych i kuchennych firmy FERRO, dołączyła nowa kolekcja Algeo.

Algeo to średniej wielkości baterie o pełnej finezji, aczkolwiek prostej formie. Interesujący motyw klepsydry zastosowany w korpusach oraz rączki uchwytów o idealnie płaskiej powierzchni to charakterystyczne cechy linii wzorniczej nowej kolekcji.  Warto podkreślić, że jako element maskujący użyta została rozeta walcowata, która doskonale ukrywa części montażowe. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką.

W kolekcji znalazły się następujące rodzaje baterii: wyposażona w zawór zwrotny wannowa ścienna z automatycznym przełącznikiem wanna/prysznic z blokadą, umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, umywalkowa ścienna z obrotową wylewką, bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, natryskowa ścienna z zaworem zwrotnym, zlewozmywakowa stojąca i zlewozmywakowa ścienna (obydwie kuchenne z obrotową wylewką). Urządzenia zaopatrzono w regulator ceramiczny. Oprócz baterii natryskowej, wszystkie pozostałe posiadają regulator przepływu wykonany z tworzywa.

Bogaty wybór modeli, ciekawa forma o klasycznej opływowej linii, funkcjonalność i atrakcyjna cena to najważniejsze zalety baterii Algeo, które są doskonałą propozycją rynkową przed zbliżającym się sezonem remontowo-budowlanym.FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)