Spring – wiosna w Twojej kuchni przez cały rok!

Nie bez powodu jedna z eleganckich baterii zlewozmywakowych Ferro otrzymała nazwę: Spring. Słowo spring w języku angielskim oznacza między innymi wiosnę i źródło, ale także … sprężynę i są to chyba najtrafniejsze określenia opisujące ten model baterii producenta niezwykle popularnej armatury.

Ta efektowna bateria, źródło wody w każdej kuchni, posiada obrotową wylewkę o pięknie wyprofilowanym łuku, wyrastającą z podstawy walca. Wyciągana wylewka niczym pierścieniem opleciona jest dekoracyjną sprężyną i zakończona perlatorem, który napowietrza wodę. Praktyczna funkcja  wyciąganej wylewki zapewnia optymalną pracę i ułatwia np. napełnianie bądź mycie dużych pojemników.  Podobnie jak wiosna każdego roku zaskakuje nas świeżością i lekkością, design baterii Spring  zachwyca oryginalną i subtelną linią wzorniczą.  

Bateria pokryta błyszczącym chromem rozjaśnia wnętrze kuchni, urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale i gustowną formą. Doskonale komponuje się z nowoczesną aranżacją pomieszczenia; niebanalnym kształtem zlewozmywaka i mebli oraz ozdobnymi dodatkami, których w żadnej kuchni nie może zabraknąć.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)