SATURN w CH Riviera. Trwa rekrutacja pracowników!

Już wkrótce w CH Riviera zostanie otwarty nowoczesny sklep z elektroniką użytkową marki SATURN. Będzie to pierwszy w Gdyni, a drugi w Trójmieście market tej sieci. Trwa rekrutacja pracowników do nowego marketu.

Jeszcze w tym kwartale mieszkańcy Gdyni będą mogli zaopatrzyć się w najnowsze technologie w nowym sklepie SATURN, który zostanie otwarty w CH Riviera. Market zaoferuje najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie nowoczesnego sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów. Całość uzupełni bogaty wybór gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków.

Na powierzchni całkowitej 3200 m2 klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt uznanych producentów w najlepszych cenach.

W ofercie znajdą się również zdobywające w Polsce szeroką popularność produkty marek: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

Sieć SATURN jest cenionym pracodawcą, który dba o dobre relacje ze swoimi pracownikami zapewniając im najwyższe standardy pracy oraz fachowe przygotowanie do profesjonalnej obsługi. Obecnie trwa rekrutacja kadry do nowego sklepu w Gdyni. Oferty zatrudnienia można znaleźć na pracuj.pl i praca.pl, a także na stronie www.satrun.pl w dedykowanej zakładce praca.

„O obsługę odwiedzających nas klientów zadba 60 pracowników Zakończyliśmy już rekrutację na stanowiska kierownicze, obecnie poszukujemy doradców fachowych, pracowników działu obsługi klienta i pracowników magazynu. – powiedział Piotr Woźniak, Dyrektor Marketu – Każda z zatrudnionych osób przejdzie specjalistyczne szkolenie, które przygotowuje ją do profesjonalnej obsługi klientów, zgodnie z najlepszymi wypracowanymi przez nas praktykami.

W gdyńskim SATURNIE będzie można również odebrać produkty zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl .

Sklep w Gdyni będzie 21 marketem sieci SATURN w Polsce.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 220 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )