Totalna wyprzedaż w SATURNIE

Sieć SATURN rozpoczęła nowy rok od Totalnej Wyprzedaży urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Tysiące produktów w znacznie obniżonych cenach można teraz kupić w 20 sklepach sieci w Polsce oraz na saturn.pl.

Wyprzedaż,  trwająca od 1 do 6 stycznia w sieci  SATURN, obejmuje wszystkie działy ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej poszukiwanych produktów elektroniki użytkowej: telewizorów, laptopów, aparatów fotograficznych oraz urządzeń gospodarstwa domowego: pralek, lodówek, kuchenek i drobnego sprzętu domowego.

Oferta dostępna jest w 20 marketach SATURN oraz w sklepie internetowym www.saturn.pl .

Poza ofertą ogólnopolską, w każdym każdy market przygotował lokalną propozycję Produkty objęte akcją wyprzedażową są pełnowartościowe i posiadają gwarancję producenta, którą można w ramach pakietu Gwarancja Plus przedłużyć i rozszerzyć dla większości urządzeń.SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )