Podaruj luksusowy prezent

Prysznic GROHE Power&Soul® to idealny pomysł na prezent nie tylko pod choinkę

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wielu z nas zadaje sobie znowu to samo pytanie, jak każdego roku, czyli jaki prezent podarować wszystkim swoim znajomym, partnerom biznesowym nastawionym na nowe technologie, zajętym mamom, czy też miłośnikom wyrafinowanego designu.

Próbując uwzględnić wszystkie tak różne od siebie oczekiwania, zazwyczaj jesteśmy skazani na wędrówkę po zatłoczonych sklepach.

Świąteczne zakupy wcale nie muszą wyglądać w ten sposób, wręcz odwrotnie, istnieje pewne rozwiązanie, które da satysfakcję każdemu, kto ceni sobie innowację, design i estetykę w swoim domu. Prysznic ręczny GROHE Power&Soul®, dostępny w trzech rozmiarach, dwóch różnych stylach oraz różnych wariantach kolorystycznych.

Nadchodzi czas Świąt, szczęśliwi odbiorcy tych stylowych prezentów będą mieli okazję pozbyć się stresu i odpocząć od przedświątecznego zgiełku. Kąpiel pod nowym prysznicem to relaks dla mięśni i energia dla ciała i duszy.

Zróżnicowane strumienie prysznica pozwolą na kąpiel w pełni dopasowaną do indywidualnych potrzeb. “One Click Showering” to przełącznik dogodnie umieszczony na tylnej części prysznica ręcznego lub na boku deszczownicy, który umożliwia szybkie ustawienie preferowanego rodzaju strumienia natrysku. Ta funkcja pozwala również na wybór pomiędzy siedmioma kombinacjami strumieni.

Upominek na długo

Strumień GROHE Bokoma Spray™ wprowadza przełom w sposobie dostarczania wody w prysznicu, wykorzystując strumień wody, aby stworzyć jednocześnie kojący, jak i energetyzujący efekt dla Twojej skóry.  Otwierające i zamykające się raz na sekundę, osiem dynamicznych dysz dają w efekcie odprężające działanie  podobne do masowania skóry opuszkami palców.

Pozostałe strumienie to delikatny strumień Rain, napełnionym pęcherzykami powietrza strumieniem GROHE Rain O2 oraz energetyzującym Jet.
Niezależnie od tego, jaki wybierzesz strumień, technologia GROHE DreamSpray® zapewnia przyjemny prysznic, rozprowadzając równomiernie wodę do każdej dyszy prysznica. Wszystkie modele posiadają technologię oszczędzającą wodę GROHE EcoJoy®, która pozwala na zmniejszone zużycie energii i wody, bez konieczności rezygnacji z dogodnego ciśnienia wody i dużego strumienia wody.

Niecodziennym rozwiązaniem jeśli chodzi o upominek, będzie słuchawka prysznicowa Grohe Power&Soul w futerale podróżnym. Teraz będąc nawet poza domem, w podróży służbowej czy na wakacjach, można mieć zagwarantowaną kąpiel pod ulubionym strumieniem prysznica.Przemyślane decyzje

Różnorodność to klucz do wszystkiego, nie tylko jeśli chodzi o rodzaje strumienia, ale i również w przypadku różnorodności pod kątem designu. Miłośnicy stylu minimalizmu entuzjastycznie przyjmują wyrazistość sylwetki i cylindryczne kształty linii Cosmopolitan, zwolennicy ponadczasowego wzornictwa odnajdą uniwersalny styl w linii Contemporary, idealnej np. do łazienek rodzinnych.

Klienci zazwyczaj pragną dodawać odrobinę koloru do swoich przestrzeni, by nadać im charakteru i przytulności. By urozmaicić łazienkę, kolekcja Natural Colours pryszniców ręcznych GROHE Power&Soul® będzie delikatnym akcentem, który wniesie świeżość do pomieszczenia.  Takie kolory jak odcienie marmuru, piaskowca, wapienia, barwa łupku, granitu, charakterystyczny odcień palonej gliny, czy też oszronionego granitu to naturalne tony, bardzo ciekawie korespondujące z wystrojem minimalistycznej łazienki.

Przychodzą teraz na myśl te wszystkie sprawy związane ze świątecznymi prezentami, dla znajomych, sąsiadów i współpracowników, nie będą oni jedynymi, którzy będą wdzięczni za praktyczny i designerski prezent. Po wyczerpujących przygotowaniach do świąt, prysznic ręczny GROHE Power&Soul® będzie zasłużonym prezentem także dla Ciebie.

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)