Nowa Pijalnia Czekolady E. Wedel w Katowicach

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników słodkich przysmaków ze stolicy Górnego Śląska! Już w najbliższy weekend w Katowicach zostanie otwarty nowy lokal sieci Pijalni Czekolady E.Wedel.

Nowa Pijalnia Czekolady E.Wedel to pierwsza kawiarnia tej sieci w Katowicach. Została zlokalizowana w samym sercu miasta, w Galerii Katowickiej, a jej otwarcie będzie miało miejsce 30 listopada 2013 r. Lokal o powierzchni ponad 125 metrów, będzie mógł obsłużyć jednorazowo aż 45 gości. W Pijalni na wszystkich smakoszy czekać będzie nie tylko pyszna czekolada, ale także wyszukane, ręcznie wykonywane słodkości z Atelier E.Wedel. Każdy z oferowanych produktów to bogactwo smaków i doznań, a także świetny pomysł na nietuzinkowy upominek. Produktami z Pijalni Czekolady można delektować się nie tylko w lokalu, Ci którzy śpieszą się nieco bardziej mogą zamówić je także na wynos.

Sieć Pijalni Czekolady E.Wedel rozwija się już od prawie 10 lat, obecnie liczy 17 lokali, zlokalizowanych w największych miastach Polski m.in. Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. To wyjątkowe miejsca, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród gości, którzy cenią ich niepowtarzalny klimat. Lokale zachwycają swoim oryginalnym charakterem oraz doskonałą ofertą, obok której żaden smakosz nie przejdzie obojętnie. Produkty swój wyjątkowy smak zawdzięczają oryginalnej czekoladzie E.Wedel wykonywanej z najlepszej jakości kakao. Goście mogą delektować się tu wieloma pitnymi czekoladami, ręcznie robionymi pralinami i wyjątkowymi deserami. Oprócz rozmaitych słodkości, Pijalnie serwują także doskonałe śniadania, sycące kanapki oraz lekkie i  pożywne sałatki. Pijalnie Czekolady E.Wedel są miejscem dla ludzi chcących nieustannie odkrywać nowe smaki i celebrujących chwile przyjemności, miejscem ciepłym i przytulnym, a jednocześnie oryginalnym i działającym na zmysły.

Więcej informacji na stronie: http://www.wedelpijalnie.pl/


E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)