Małe co nieco pod dużą choinką

Nie każde małe AGD jest tak małe, aby zmieścić je w bucie na Mikołaja. Ale już pod choinką będzie dla niego wystarczająco dużo miejsca. I będzie to miejsce jak najbardziej odpowiednie dla prezentów z klasą. Prezentów inteligentnych. Prezentów od Amiki.

Zmieści się tam na pewno sprzęt, który przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Odpowiedni zarówno dla niej, jak i dla niego. Taki, co ułatwia życie i sprawia, że mimo jesiennej czy zimowej szarugi za oknem jest ono wciąż jasne i pełne radości.

Zmieści się na przykład odpowiedni czajnik, jeden z wielu, jakie proponuje Amica. Zmieści się nawet elegancki ciśnieniowy ekspres do kawy. Dzięki niemu w domowym zaciszu i ciepełku, i nie tylko od święta, ale o każdej porze roku, dnia i nocy – kiedy przyjdzie na to ochota – można się rozkoszować aromatycznym i mocnym espresso, aksamitnym cappuccino czy latte ze spienionym mlekiem. Zmieści się i sam spieniacz do mleka, który można także zakupić osobno.

Pod każdą choinką, małą i dużą, sztuczną i żywą, starczy też na pewno miejsca na nowoczesny blender albo mikser. Na pewno wyręczy w wielu uciążliwych i czasochłonnych czynnościach. Trudno sobie już dziś wyobrazić bez niego nowoczesną kuchnię. Każdy obdarowany będzie na pewno wdzięczny za taki prezent.

A jeśli nie taki, to są jeszcze inne możliwości – wielkie możliwości, choć dotyczą wciąż małego AGD. Na przykład toster albo parowar do przygotowywania zdrowych posiłków – na parze zamiast na tłuszczu. Dla bardziej zawansowanych – wypiekacz chleba.

Sporo tego, prawda? I wszystko prosto z Amiki. A przecież na tym nie koniec, bo oprócz drobnego kuchennego AGD pod choinką może znaleźć się dużo, dużo więcej. Inteligentne odkurzacze tylko czekają, by trafić tam, gdzie ich miejsce – ze sklepu prosto do domu. A tutaj – hulaj dusza, kurzu nie ma! Warto pomyśleć o jednym takim. Zainteresowanym podpowiadamy: Viento, Breva i Zonda – to nowości; oprócz nich: Beris i Beris+. Radość na święta, a po świętach jak znalazł – od razu do sprzątania.

Od a do zet przyda się też coś na żet, na przykład żelazko. Proszę sobie wybrać: Prestis, Vaporis+ albo Ionis. Miejsca na pewno wystarczy, a o przydatności nie trzeba nikogo przekonywać. Tak samo jak do Amiki, znanej i popularnej marki AGD, której producent z myślą o konsumentach wprowadza do nowoczesnych urządzeń inteligentne rozwiązania, jakie sprawdzają się w każdych warunkach. A jak wyglądają takie rozwiązania pod świątecznym drzewkiem – najlepiej przekonać się samemu.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)