Nowy SATURN w Krakowie. Technologia tak ma!

Już 30 listopada br. w Galerii Bronowice otwarty zostanie nowoczesny sklep z elektroniką użytkową marki SATURN. Będzie to drugi market tej sieci w Krakowie, a dwudziesty w Polsce.

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów. Całość uzupełnia bogaty wybór gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków. Sieć jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

„Nowy SATURN zlokalizowany będzie w Galerii Bronowice – jedynym dużym centrum handlowym w północno-zachodniej części Krakowa. Krzyżują się tu istotne szlaki komunikacyjne regionu, co umożliwia wygodny dojazd mieszkańcom Olkusza, Chrzanowa oraz innych miejscowości znajdujących się w okolicach Krakowa. – powiedział Arkadiusz Brandt, Dyrektor Marketu – Na odwiedzających czeka 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Na powierzchni 3500 m2 klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. W ofercie znajdą się również zdobywające szeroką popularność produkty marek własnych: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

Atutem marki jest także szeroki pakiet usług uwzględniający m.in. dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń, czy obsługę kredytową. W Strefie Usług klienci otrzymają fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej i internetowej.

W markecie będzie można również odebrać towary zamówione w sklepie internetowym www.saturn.pl .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 220 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )