Owoce w Czekoladzie od Wedla nagrodzone na Łódź Design Festival

Produkty marki Wedel zostały nagrodzone w plebiscycie „Must Have” na tegorocznym Łódź Design Festival za projekt opakowania „Owoców w czekoladzie” z Pracowni Maestro Czekolady E.Wedel, które dostępne są w Pijalniach Czekolady E.Wedel.

„Must Have” to plebiscyt orgaznizowany w ramach Łódź Design Festival, w którym już od trzech lat wybierane są  najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów lub producentów. Jednym z nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu produktów były Owoce w czekoladzie z Pracowni Maestro Czekolady E.Wedel. To wyjątkowe połączenie starannie wyselekcjonowanych owoców i aksamitnej wedlowskiej czekolady. Zaprojektowane opakowanie przyciąga lekkimi, pastelowymi kolorami, podkreślającymi orzeźwiający smak owoców, prezentując jednocześnie bardzo elegancki wygląd właściwy produktom dostępnym w Pijalniach Czekolady E.Wedel. Opakowanie zaprojektowali Magda Kałek oraz Kamil Jerzykowski z zespołu projektowego Brave New Concept.

„Must Have” to plebiscyt, który dodatkowo pełni funkcję nieodpłatnie nadawanego znaku jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą. Głównym założeniem organizatorów jest prezentowanie dobrego, polskiego designu i promowanie rodzimego biznesu oraz projektantów. W ramach festiwalu, przeglądu rynku i wyboru najlepszych oraz najbardziej wartościowych przykładów dokonuje specjalnie zaproszona Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa. W jej skład wchodzą m.in. Agnieszka Jacobson-Cielecka – Dyrektor Programowy School of Form, Ewa Solarz – redaktor internetowego poradnika „DomplusDom” oraz Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna „Elle Decoration”. W tym roku w pierwszym etapie plebiscytu znalazło się 350 propozycji – były wśród nich produkty nominowane przez Radę Ekspertów i zgłoszone bezpośrednio przez producentów.

Więcej informacji o plebiscycie na stronie www.lodzdesign.com/menu-edycji-festiwalu/wystawy/must-have/

E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)