Raz a dobrze

Raz a dobrze. Kto z nas nie zna tego powiedzenia! Komu choć raz nie przyszło ono do głowy w sytuacji, gdy trzeba było stanąć na wysokości zadania! Kiedy chodzi o zmywanie, raz a dobrze oznacza po prostu – skutecznie. A skuteczne zmywanie musi oznaczać nowoczesną zmywarkę. Idąc dalej – skoro w tym miejscu pojawia się nowoczesna zmywarka (a nawet dwie), chodzić może tylko o Amikę.

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe modele zmywarek do zabudowy – ZZM436I i ZZM636I, które zastąpiły wcześniejsze modele ZZM416I oraz ZZM416I. Nowe produkty na rynku świadczą o tym, że człowiek wymyślił coś nowego, wpadł na jakiś ciekawy pomysł i zrobił kolejny krok na drodze postępu technologicznego.

Technika robi wielką różnicę i daje niemałą przewagę tym, którzy z niej korzystają. Można przecież nadal zmywać naczynia ręcznie i dzień w dzień urabiać się po łokcie, ale już się nie pogada z kimś, kogo wyręcza zmywarka. Bo i o czym tu gadać? Nawet przy dobrym winie i świecach. Chyba że właśnie o tej przewadze. Ale gdy się stoi na przegranej pozycji…

No tak, zamiast walczyć z wiatrakami, lepiej spojrzeć prawdzie w oczy – (oczy)wiście raz a dobrze. Nie trzeba brać pod uwagę nawet wszystkich za i przeciw. Wystarczy porównać własne możliwości z funkcjonalnością nowych urządzeń, a w zasadzie ich najważniejszymi parametrami. Nowe zmywarki Amica posiadają klasę efektywności energetycznej A+ oraz klasę skuteczności suszenia A. Tu się trudno z nimi równać, choć jeszcze nie wszystko stracone. Jednak mniejsze i efektywne zużycie wody w przypadku zmywarek, a oszczędność czasu i zdrowia po drugiej stronie – to powinno definitywnie rozstrzygnąć kwestię być albo nie być zmywarki w domu. Koniec z myciem ręcznym! Koniec fuszerek i marnotrawstwa! Potłuczonych szklanek, talerzy i kieliszków.

Zamiast tego – pełen profesjonalizm. Zmywanie w nowych urządzeniach Amiki może się odbywać aż na 6 sposobów, bo tyle programów mają wprowadzone na rynek zmywarki. Może być więc krótko (40 min – 40ºC), expressowo (60 min – 60ºC), delikatnie (110 min – 40ºC), intensywnie (130 min – 65 ºC), normalnie (155 min – 55 ºC) i eco (175 min – 50ºC). W zależności od typu zmywarki i tego, co jest akurat potrzebne.

Amica rozwija swoją ofertę zgodnie z potrzebami rynku. Idealnie dopasowuje się do potrzeb gospodarstw domowych, bo ludzie Amiki tworzą przedmioty, jakie sami chcieliby mieć. Kształtują w ten sposób świat, w jakim pragną żyć. A jak już się do tego zabrali, chcą to zrobić… Raz a dobrze? Tu się tak nie da. Będą przecież nowe zmywarki oraz inne AGD. Można jednak powiedzieć, że robią to najlepiej, jak potrafią.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)