Promocja Amiki w Neonet

Wspólna akcja Amiki i sieci salonów Neonet ma zwrócić uwagę użytkowników AGD na wysokiej jakości nowoczesne kuchnie wolnostojące lidera tego segmentu. Akcja została pomyślana tak, aby każdy jej uczestnik odniósł wymierne korzyści.

Tylko w ciągu miesiąca od 14.10 do 14.11 i tylko w sieci Neonet zakup dowolnej kuchni wolnostojącej marki Amica jest premiowany montażem urządzenia w domu klienta za symboliczną kwotę 1 zł zamiast 100 zł .

Osoby, które pragną zdobyć najnowocześniejszą kuchnię wolnostojącą dopasowaną do własnego domu i swoich potrzeb, a będą chciały dowiedzieć się więcej na temat promocji tego sprzętu, znajdą szczegółowe informacje oraz materiały w salonach sieci Neonet, a także w Internecie, na stronie Amiki – www.promocje.amica.pl.

Przy okazji warto podkreślić, że nabywcy kuchni wolnostojących Amica w trakcie trwania akcji prowadzonej wspólnie z Neonet zyskują znacznie więcej niż montaż za 1 zł. Wkraczają bowiem w świat inteligentnych rozwiązań, gdzie korzyści widoczne są gołym okiem, a ponadto wyraźnie odczuwalne dla domowego budżetu.

Wszystkie nowe kuchnie wolnostojące marki Amica dostępne są w klasie energetycznej A-20%, co oznacza zużycie energii elektrycznej o 20% mniejsze w porównaniu do sprzętu klasy A. Ponadto zwiększona aż do 66 litrów pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowywanie dużych potraw. Nowy sprzęt posiada także jeszcze więcej funkcji niż jego poprzednicy i poprzedniczki – dostępnych w zasięgu ręki. Dla przykładu: Szybki Nagrzew i Rozmrażanie.

Promocja trwa wprawdzie tylko miesiąc, ale korzyści są bezterminowe. Decyzja wydaje się więc prosta.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)