VersaMax Micro PLC w nowej, niższej cenie

Firma ASTOR, dystrybutor rozwiązań firmy GE Intelligent Platforms, poinformowała o nowym cenniku producenta na linię urządzeń VersaMax Micro PLC. Bogate funkcjonalności w wyjątkowo atrakcyjnej, obniżonej nawet o 29 procent cenie, otwierają przed rozwiązaniem nowe rynki. Komunikacja Ethernet i RS232, jak również możliwość programowania na ruchu, czynią z tego sterownika uniwersalne urządzenie do zastosowań przy automatyzacji małych i średnich systemów sterowania, w każdej gałęzi przemysłu.

GE Intelligent Platforms, wiodący dostawca rozwiązań na rynek automatyki przemysłowej, obniżył ceny na wybrane modele sterowników VersaMax Micro PLC. Powodem takiej decyzji jest potrzeba dalszej popularyzacji automatyzacji w najmniejszych urządzeniach i systemach sterowania.

„VersaMax Micro PLC to jeden z najczęściej wykorzystywanych kompaktowych sterowników w automatyzacji małych obiektów przemysłowych. Wyposażony w dwa niezależne porty komunikacyjne pozwala na łatwą integrację kilku urządzeń w jeden spójny system oraz przesyłanie zebranych danych do nadrzędnych systemów sterowania. Bardzo łatwa rozbudowa, duża funkcjonalność oraz możliwość wgrywania programu bez zatrzymywania pracy całego systemu to cechy, które doceniają tysiące użytkowników tego rozwiązania” – podsumowuje Piotr Adamczyk, specjalista ds. systemów sterowania z firmy ASTOR.

Poprawa efektowności oraz optymalizacja produkcji wymaga automatycznego sterowania oraz zbierania danych na najniższym poziomie. Do tego celu idealnie nadają się małe sterowniki PLC, które mogą szybko udostępniać informacje do innych urządzeń, mając bezpośredni wpływ na przebieg całego procesu produkcyjnego. Sterowniki VersaMax Micro PLC uzupełniają ofertę produktów przeznaczonych dla użytkowników poszukujących funkcjonalnych i niezawodnych rozwiązań w przystępnej cenie.

Więcej informacji o nowym cenniku na stronie www.astor.com.pl/nowecenyVMMFirma ASTOR jest dystrybutorem produktów automatyki, dostawcą rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności Klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze. Systemy dostarczane przez ASTOR pozwalają na obniżanie kosztów produkcji oraz kosztów energii, zwiększając tym samym konkurencyjność firm na rynkach: krajowym i międzynarodowym. Jest to spółka z polskim kapitałem, z centralą w Krakowie, posiadająca 7 oddziałów na terenie całej Polski. ASTOR reprezentuje na terenie Polski światowych dostawców automatyki, tj. GE Intelligent Platforms, Invensys Wonderware, Kawasaki Robotics, EPSON, Horner APG i Satel Oy.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych, siedmiokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu” oraz laureatem prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie:  www.astor.com.pl .    


OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)