To jest na czasie: elegancka stal nierdzewna. Armatura kuchenna ze stali nierdzewnej od GROHE

Obecnie chromowane wykończenia kuchennego wyposażenia stoją w obliczu poważnej konkurencji: matowe odcienie stali nierdzewnej okazują się to coraz wyraźniejszy trend. Ich aksamitna elegancja stanowi alternatywę dla lśniących jak lustro powierzchni w tradycyjnym chromowanym wykończeniu. Nieskazitelny wygląd stali nierdzewnej SuperSteel, który jest zastosowany w kuchennym wyposażeniu, tworzy nowe dopełnienie kuchennego zlewozmywaka. Matowe powierzchnie baterii GROHE uzupełniają zlewy kuchenne ze stali nierdzewnej, dając w efekcie nowocześnie urządzoną przestrzeń stworzoną do kulinarnych wyzwań.

Pożądane wykończenie

Bateria ze stali nierdzewnej SuperSteel nadaje wnętrzu zmysłową i emocjonalną nutę. SuperSteel wyróżnia się nie tylko ze względu na swój wygląd, twardość jej powierzchni jest trzykrotnie większa niż ta chromowana, a powłoka jest nawet dziesięć razy bardziej odporna na zarysowania. Nie trzeba dodawać, że SuperSteel również jest bardzo odporny na odciski opuszków palców i plam od wody, gdyż ta powierzchnia nie jest tak wrażliwa na nieestetyczne ślady. Sekret tkwi w innowacyjnej powierzchni GROHE PVD. Baterie najpierw otrzymują matowy chrom, zanim zostaną poddane szczotkowaniu i otrzymają powłokę SuperSteel, przy użyciu procesu tworzenia powłoki wysokiej technologii PVD (physical vapour deposition). W rezultacie baterie te są znacznie bardziej wytrzymałe od tradycyjnego chromu na powierzchni produktów. Odporne na korozję i łatwe do czyszczenia, są ucztą dla oczu przez wiele lat – nawet przy nadzwyczaj intensywnej eksploatacji.

Szeroki wybór produktów w opcji SuperSteel

Jak przystało na produkty lidera branży sanitarnej, GROHE oferuje baterie kuchenne w opcji SuperSteel w każdym segmencie cenowym i każdym stylu. Systemy kuchenne GROHE Blue® oraz GROHE Red®, które posiadają filtry wodne oraz, które dostarczają wodę o różnym stopniu gazowania lub wrzątek prosto z baterii kuchennej. Bateria Minta z trzema typami wylewek oraz hybrydowa bateria Minta Touch sterowana poprzez czujnik, czy też niezwykle funkcjonalna K7 dla profesjonalnych prywatnych kuchni, wszystkie dostępne są w opcji powierzchni wykonanej z SuperSteel, dając maksymalną przyjemność i komfort z korzystania z kuchni i jej możliwości kulinarnych. Nowoczesne linie baterii, takie jak Essence, czy Concetto oraz średniej wysokości Eurosmart Cosmo są również dostępne w wykończeniu SuperSteel, tak, jak pasujące do nich akcesoria, mydelniczki, podajniki do mydła w płynie, tworząc spójną aranżacyjnie i technologicznie przestrzeń od GROHE.
Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)