Inteligentna promocja

W epoce inteligentnych rozwiązań promowanych przez Amikę nie dziwi fakt, że uwaga konsumentów jest kierowana szczególnie na nowe efektywne rozwiązania. „Kup zestaw, odbierz gratis” to hasło wprawdzie znane już z poprzednich akcji, ale są ważne powody, by do niego wracać. Przede wszystkim – jest skuteczne. A poza tym – jak wynika z badań, respondenci najbardziej lubią to, co już znają. Dobrze jest więc pogodzić na gruncie jednej promocji to, co znane, lubiane i skuteczne, z tym, co innowacyjne.

Kolejny etap wielkiej akcji promocyjnej Amiki „Kup zestaw, odbierz gratis” rozpoczyna się 1 października i potrwa do końca roku 2013. Zainteresowanie konsumentów tym razem mają wzbudzić trzy zestawy Amiki. W skład tych zestawów wchodzi 21 modeli piekarników, 24 płyty grzejne (zarówno indukcyjne, ceramiczne, gazowe, jak i gazowe na szkle), 5 kuchenek mikrofalowych, 3 lodówki, 17 zmywarek i 19 okapów, czyli całe tzw. duże kuchenne AGD. Wykaz wszystkich modeli objętych promocją zawiera ulotka, do której warto zajrzeć przed dokonaniem ostatecznego wyboru zarówno samego zestawu, jaki i poszczególnych modeli, które wejdą w jego skład.

  • Zestaw 1 to dwa dowolne produkty Amiki objęte promocją z kategorii dużego AGD. Ich zakup jest premiowany kartą podarunkową Amica o wartości 200 zł.
  • Zestaw 2 to trzy dowolne produkty objęte promocją, a gratisem jest tu małe AGD (blender, czajnik odkurzacz marki Amica).
  • Zestaw 3 to cztery dowolne produkty marki Amica objęte promocją, których zakup jest honorowany zmywarką do zabudowy.

Zasady promocji Amiki są bardzo proste. Wystarczy dokonać zakupu jednego z trzech zestawów sprzętu, a następnie zarejestrować się na stronie www.promocje.amica.pl. Można też skorzystać z drogi tradycyjnej i przesłać pocztą następujące dokumenty: wypełniony kupon, kopię dowodu zakupu oraz kopię kart gwarancyjnych z widocznym numerem fabrycznym i typem produktu. Kolejny krok to już odbiór właściwego gratisu.

Tym razem promocji towarzyszy konkurs SMS, w którym można otrzymać dodatkowe nagrody oprócz gratisów związanych z poszczególnymi zestawami. Trzeba tylko wymyślić hasło reklamowe dla Amiki i wysłać SMS. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone bonem wakacyjnym Itaka o wartości 5 000 zł, 17-elementowym zestawem garnków BergHOFF (30 kompletów) i udziałem w warsztatach kulinarnych ze znanym i cenionym kucharzem Andrzejem Polanem (30 miejsc).

Inteligentne rozwiązania Amiki w zestawach prezentują się nadzwyczaj okazale. Dzięki nim gotowanie i zmywanie staje się prostsze i przyjemniejsze, a produkty spożywcze przechowywane są w lepszych warunkach. Więcej informacji o inteligentnych rozwiązaniach, a także o samej najnowszej promocji można znaleźć na www.amica.pl .

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)