GROHE Grandera: wykwintne rozwiązanie dla hoteli

Klasycznie eleganckie baterie w łazienkach dla gości

Wszystkie najlepsze hotele na całym świecie skupiają swoje starania na powitaniu swoich gości w wyjątkowej atmosferze. Trzy z czterech osób, aranżujących wystrój hoteli, decyduje się na klasycznie elegancki styl, sprawiający wrażenie przytulności i prywatności i który jest nieodłącznym elementem własnego, prywatnego domu. 
Ta tendencja utrzymuje się w międzynarodowych biurach projektowych i jest obecnie zaspokajana przez możliwość doboru z ogromnego wyboru asortymentu dostępnego na rynku, zwłaszcza dla inwestycji przeznaczonych do łazienek hotelowych, które są tradycyjnie uważane za wyznacznik dobrego smaku. Obejmująca dopasowany stylistycznie zestaw baterii, pryszniców i akcesoriów, kolekcja GROHE Grandera™ proponuje kompletne portfolio wysokiej jakości produktów z fabryki w Niemczech.

Fuzja nowoczesnych i nostalgicznych elementów

Międzynarodowe hotele o wysokim standardzie są świadome, jak ważne jest dostarczanie swoim klientom maksimum wygody w każdym pomieszczeniu, by osiągnąć dobrze zbalansowaną atmosferę: luksus oraz elegancja pokoi i apartamentów powinny być odzwierciedlone w wystroju łazienki i przestrzeni dla spa.

Aby spełnić oczekiwania i podołać wymaganiom operatorów hoteli i ich gości  pod każdym względem, GROHE ukierunkowuje ściśle swoją pracę, rozwijając się projektowo w swoich nowych kolekcjach  w najwyższym segmencie rynku. Firma GROHE miała od samego początku dostęp do najważniejszych informacji  istotnych podczas procesu projektowania, wiedzę na temat doświadczeń zebranych przez doradców międzynarodowych projektów dla hoteli, co w efekcie dało uniwersalny design. Kombinacja nowoczesności z ponadczasowością i nostalgicznymi elementami, mieszanka kobiecych opływowych kształtów i męskich ostrych krawędzi, taki styl ma zastosowanie w szerokiej różnorodności dekoracji wnętrz. Estetyczne piękno GROHE Grandera™ jest doceniane przez gości hotelowych na całym świecie.

Rozwiązania dla koncepcji unikalnych hoteli

Kolekcja GROHE Grandera™ gwarantuje najlepszą funkcjonalność dla wystroju luksusowych łazienek hotelowych i spa, nie tylko ze względu  na jej niepowtarzalny design, ale również ze względu na szeroką gamę i wybór wykończenia – chrom lub chrom łączony ze złotem. 

Linia produktów baterii z pojedynczą dźwignią i klasyczna dwuuchwytowa bateria umywalkowa oraz wannowa z poręcznymi i dopasowanymi akcesoriami, prysznicem ręcznym, półką ceramiczną, od pięciootworowej ściennej kombinacji wannowej, po wolnostojące baterie oraz termostaty, prysznice górne i słuchawki prysznicowe. Ponadto, możliwy jest wybór pomiędzy armaturą wolnostojącą jak i natynkową i podtynkową. Duży wybór różnych modeli zapewnia, że każdy rodzaj instalacji oraz możliwości aranżacyjnych w łazienkach hotelowych może zostać wyposażona w idealną armaturę.

Biała porcelana została wyselekcjonowana ze względu na to, że jest stylowa i łatwa w czyszczeniu, będąc alternatywą dzisiejszych popularnych szklanych akcesoriów.

Od podajnika na mydło po półkę przy prysznicu, projektanci i architekci mogą określić wszystkie wymagane elementy od jednego producenta – bez konieczności wyszukiwania podobnych elementów, które nie zawsze będą idealnie się komponowały. Wszystkie produkty linii  GROHE Grandera™ posiadają charakterystyczne elementy, by móc stworzyć kompleksowe wyposażenie łazienki, osiągając niezwykle łatwo luksusowe wnętrze.

Długotrwała jakość

Zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech, kolekcja GROHE Grandera™ nosi znak GROHE “Made in Germany”. Wysokie oczekiwania właścicieli hoteli spełnione są także pod względem technologii wbudowanych w te produkty. Technologia GROHE EcoJoy® pozwala na oszczędność wody i energii bez rezygnacji  z przyjemności korzystania z wody.
W rezultacie, produkty te spełniają międzynarodowe wytyczne zrównoważonego rozwoju i jednocześnie przyczyniają się do trzymania kosztów w ryzach. Rozwiązanie technologiczne GROHE SilkMove®  umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Innowacja GROHE TurboStat® natomiast umożliwia ustawienie w ułamku sekundy żądanej tempretaury i utrzymanie jej na stałym poziomie podczas trwania kąpieli. GROHE StarLight® to gwarancja lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia i matowienie, długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania. Ostatnia technologia, lecz nie mniej ważna, która towarzyszy kolekcji GROHE Grandera™ to GROHE Zero odpowiedzialne za to, że baterie posiadają 90 procent mniej ołowiu i są pięć razy bardziej odporne na korozję niż tradycyjne armatury.

GROHE Grandera™ to perfekcyjny wybór dla hoteli, w których dąży się do stworzenia atmosfery domu, z dala od niego, by wykreować osobistą sferę.

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)