Media Markt wietrzy magazyny!

Media Markt ogłosił Wietrzenie Magazynów, które potrwa przez 4 dni: start  27 września. Po raz kolejny klienci w całej Polsce będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych w 47 sklepach stacjonarnych i na mediamarkt.pl

W ramach Wietrzenia Magazynów sklepy Media Markt przygotowały dla klientów specjalne ceny, obowiązujące jedynie od piątku , 27 września, do poniedziałku, 30 września. Akcją objęty jest nie tylko cały asortyment dostępny w 47 sklepach Media Markt zlokalizowanych w 39 miastach w Polsce, ale także oferta sklepu www.mediamarkt.pl . Dzięki temu z wyjątkowo atrakcyjnych cen będą mogli skorzystać także mieszkańcy miast, w których nie ma jeszcze stacjonarnych sklepów Media Markt.

Akcja obejmuje wszystkie kategorie produktowe. Poza ofertą ogólnopolską w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. Wszystkie produkty objęte wyprzedażą są pełnowartościowe i objęte gwarancją producenta. Podczas wyprzedaży istnieje także możliwość wykupienia przedłużenia gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów.


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 700 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )