Kuchnia pod „szczęśliwą 13”. Zlewozmywak granitowy Trzynastka

Zlewozmywak granitowy nawiązujący designem do najpopularniejszych zlewów stalowych? Tak! Na rynku pojawił się nowy „granit” z klasycznym motywem linii na ociekaczu, przypominającym dominujące wzornictwo zlewów stalowych. Jest on odpowiedzią dla tych, którzy wahają się między zakupem zlewu z minerałów i popularnych „stalówek” ze względu na uniwersalny design tych drugich. To zlewozmywak Trzynastka od Laveo.

Produkcja Trzynastki ruszyła w 13 tygodniu roku 2013, więc nazwa dla nowego zlewozmywaka wydawała się oczywista. Wbrew temu z czym kojarzy się „13” Laveo postanowiło nadać jej pozytywny charakter i od początku reklamowana jest jako „straszak na pechowe czarne koty”. Trzynastka poza tym, że przynosi szczęście – użytkownikowi przyniesie również ciekawą, designerką estetykę i gwarancję na 13 lat.

Trzynastka to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o sporych rozmiarach 79 x 48 cm. Wykonana jest z materiału o grubości 10 mm, co powoduje bardzo wysoką odporność na uderzenia.  Opatentowane tworzywo użyte do produkcji zlewu, POLIGRAN, w skład którego wchodzi 80 proc. minerałów i 20 proc. żywic poliestrowych, powoduje, że Trzynastka jest odporna na szok termiczny, zarysowania i przebawienia. Ze względu na klasyczny design dobrze będzie prezentować się w przestrzeniach jasnych i towarzystwie prostych baterii o kształcie litery L.

Trzynastka jest produktem polskim. Można ją kupić w dobrych salonach wyposażenia kuchni. Cena to ok. 600 zł.


(fot. Laveo) Trzynastka w towarzystwie prostej baterii w kształcie litery L

Laveo PRESS BOX