Wielkie otwarcie Saturn Connect w Katowicach!

SATURN otwiera w Galerii Katowickiej pierwszy sklep pod marką Saturn Connect, dedykowany technologiom mobilnym i akcesoriom. Już 18 września klienci będą mogli zapoznać się z nowinkami technicznymi i skorzystać z atrakcyjnej oferty przygotowanej specjalnie na otwarcie nowego salonu.

W środę, 18 września, zostanie otwarty pierwszy specjalistyczny sklep Saturn Connect. Zlokalizowany w Galerii Katowickiej salon, na powierzchni sprzedaży blisko 200 m2 zaoferuje najnowsze urządzenia mobilne i akcesoria czołowych producentów.

Saturn Connect to odpowiedź na potrzeby coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Idąc z duchem czasu oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku.  Szeroki wybór asortymentu oraz profesjonalna obsługa  umożliwią indywidulane dobranie najlepszego urządzenia dla każdego klienta. Gorąco zapraszamy na otwarcie Saturn Connect w Galerii Katowickiej. Jestem przekonany, że specjalnie przygotowana z tej okazji oferta zainteresuje niejednego użytkownika nowych technologii – powiedział Marek Zalega, Dyrektor Marketu Saturn Connect w Katowicach.

Z Saturn Connect klienci będą zawsze na bieżąco z aktualnymi światowymi trendami i technologiami. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki i „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsomierze czy krokomierze. Ofertę uzupełnia bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.

Wybrane produkty z oferty przygotowanej na otwarcie Saturn Connect w Katowicach:

  • Notebook Sony VAIO SVF1521H1EW w cenie 2099,- zł;
  • Konsola do gier XBOX 360 4 GB w zestawie z sensorem Kinect oraz 2 grami  za jedyne 799,- zł;
  • Smartfon NOKIA LUMIA 520 w cenie 599,- zł;
  • Tablet SAMSUNG GT P5100 GALAXY TAB za 1 149,- zł;
  • Słuchawki SONY MDRZX300W za 89,- zł.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy stacjonarne SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, PEAQ i ISY.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )