Ruszyły strefy mobilne Saturn Connect

W 18 sklepach SATURN w Polsce zostały uruchomione strefy z mobilnymi technologiami i akcesoriami pod nazwą Saturn Connect.

Obserwując zmieniające się trendy na rynku oraz bardzo dynamicznie rozwijającą się kategorię produktów, jakimi są urządzenia mobilne i akcesoria – Saturn wydzielił we wszystkich marketach specjalną strefę – Saturn Connect. Konsumenci podążający za trendami, chcący zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie służące utrzymaniu łączności ze światem, w pracy i zabawie, będą mogli szybko odnaleźć interesujące ich kategorie na terenie sklepu. W strefach Saturn Connect będzie można zapoznać się z nowinkami i dobrać sobie urządzenie najlepiej dostosowane do potrzeb i stylu życia. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki oraz „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsomierze, czy krokomierze. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.

Ruszyła kampania reklamowa mająca na celu poinformowanie klientów o otwarciu nowej strefy urządzeń mobilnych i akcesoriów Saturn Connect we wszystkich sklepach Saturn.

Wkrótce zostanie uruchomiony pierwszy samodzielny sklep Saturn Connect w Galerii Katowickiej.

O ofercie nowej strefy informują spoty radiowe, billboardy i materiały POS oraz kampania internetowa. Czas kampanii:  od 12 września przez tydzień.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest
w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, PEAQ i ISY.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )