Stwórz własne SPA z nowością od Deante

Wygląd współczesnych łazienek odzwierciedla nasze rosnące wymagania, zarówno te estetyczne, jak i funkcjonalne. Dlatego też szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań i pragniemy czerpać jeszcze większą przyjemność z kąpieli. Dzięki nowości przygotowanej przez markę Deante nawet niewielka łazienka może stać się luksusowym salonem kąpielowym.

Łazienka ma być ostoją relaksu, a przecież nic tak nie odpręża i nie koi, jak prysznic z hydromasażem. Najnowsza propozycja od Deante to panel natryskowy Hibiskus, który charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem, dodającym charakteru kąpielowej przestrzeni. Uwagę przyciąga niezwykle eleganckie zestawienie kolorystyczne – czerni, czerwieni i błyszczącego chromu. Wysmakowany minimalizm i płynne, lekko zaokrąglone kształty idealnie wpiszą się w stylistykę nowoczesnej łazienki. Hibiskus spełnia zarówno praktyczne, jak i estetyczne potrzeby, będąc zapowiedzią prawdziwie zmysłowego relaksu.

Panel składa się z górnej głowicy deszczowej, trzech jednofunkcyjnych dysz natryskowych oraz jednofunkcyjnej słuchawki z rozciągliwym wężem. Jest wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej z nasadką z hartowanego szkła, dzięki której łatwiej jest go utrzymać w czystości. Został wyposażony w wysokiej klasy baterię termostatyczną z regulacją wypływu wody, a także w system anti-calc, zapobiegający osadzaniu się kamienia. Panel jest przeznaczony zarówno do montażu ściennego, jak i narożnego.


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)