Saturn Connect – nowy wymiar sklepu!

SATURN wprowadza innowacyjny format specjalistycznych sklepów Saturn Connect dedykowanych technologiom mobilnym i akcesoriom.

SATURN
to ceniona w Polsce marka sklepów, słynąca z najpełniejszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej. Od 9 lat obecności w kraju z powodzeniem umacnia swoją pozycję spełniając wysokie wymagania klientów. W 2012 roku z sukcesem uruchomiony został sklep internetowy saturn.pl, a w bieżącym marka rozpoczęła swoją obecność w mediach społecznościowych, docierając tym samym z ofertą do coraz młodszych i coraz bardziej mobilnych klientów.

„Obserwując zmieniające się zachowania naszych Klientów zauważyliśmy szybko poszerzającą się grupę – głównie (choć nie tylko) młodych ludzi, szczególnie zainteresowanych dynamicznie rozwijającą się kategorią, jaką stanowią urządzenia mobilne wraz z szerokim wachlarzem indywidualnie dobieranych akcesoriów. Dlatego kolejnym krokiem, będącym odpowiedzią na stale rosnące potrzeby i wymagania Klientów, jest wprowadzenie nowego formatu sklepów Saturn Connect dedykowanych urządzeniom mobilnym.” – powiedział Marcin Rosati, Członek Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o..

Na powierzchni sprzedaży o wielkości kilkuset metrów kwadratowych zaprezentowana zostanie oferta najnowocześniejszych produktów oraz rozwiązań mobilnych dostępnych na rynku. Dzięki temu Klienci będą zawsze na bieżąco z aktualnymi światowymi trendami i technologiami. Specjaliści Saturn Connect objaśnią zastosowanie i funkcjonowanie nowych urządzeń i rozwiązań oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. Wśród oferowanych produktów znajdą się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki oraz „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsomierze, czy krokomierze. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.

Pierwszy Saturn Connect zostanie otwarty we wrześniu w Galerii Katowickiej. Kolejne będą powstawać w najatrakcyjniejszych obiektach handlowych miast w całej Polsce.

Równocześnie w każdym ze sklepów SATURN powstaną wydzielone strefy mobilne Saturn Connect, co ułatwi Klientom szybkie dotarcie do poszukiwanych produktów.

Uruchomienie nowego formatu sklepów nie powstrzymuje ekspansji wielkopowierzchniowych sklepów z elektroniką użytkową. Obecnie SATURN posiada 18 sklepów w 12 miastach na terenie całego kraju, zatrudniających łącznie ponad 1200 osób. Wkrótce dołączą do nich dwa nowe punkty: SATURN w City Center w Poznaniu oraz SATURN w Auchan Bronowice w Krakowie.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, PEAQ i ISY.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )