Media Expert uruchomił usługę „Płatności za rachunki”

Media Expert – trzecia największa sieć elektromarketów w Polsce – uruchomił możliwość regulowania domowych zobowiązań w kasie sklepu.

Oprócz rozliczania rachunków wystawianych przez popularnych masowych dostawców (gaz, prąd, woda, telefon), można wykonać także opłaty innego rodzaju (przelew na konto, podatki, opłata czesnego, zapłacenie mandatu). Daje to alternatywę dla tradycyjnych form przelewów i wpłat. Jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas oraz uniknąć kilkukrotnego stania w kolejce.

Oferta zawiera nowości i przydatne usługi: Klienci mają możliwość wykonania płatności ekspresowej, czyli zaksięgowania środków na rachunku odbiorcy już po kilku minutach od dokonania wpłaty w kasie. Użytkownicy przedpłaconych liczników energii elektrycznej mogą nabyć kody energetyczne, czyli doładowania dla tych liczników.

Nowoczesne i bezpieczne płatności za rachunki w Media Expert obsługiwane są za pośrednictwem firmy BluePay, w oparciu o aplikację zainstalowaną na swoim stanowisku pracy lub terminal płatniczy. Kasjer może ręczne wprowadzać dane lub zeskanować kod kreskowy z rachunku bądź faktury, a także wykonać przelewy do ZUS i Urzędów Skarbowych.

Usługa płatności za rachunki pod nazwą „Tu się opłaca wszystko” oferowana jest z konkurencyjną prowizją od 1,49 zł.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert