15-ste urodziny Avans

Avans świętuje razem ze swoimi Klientami 15 lat istnienia. Z tej okazji sieć elektromarketów przygotowała specjalną urodzinową ofertę promocyjną.

Znana i lubiana przez Klientów sieć elektromarketów Avans obchodzi swoje 15 urodziny. Avans świętuje rocznicę powstania razem ze swoimi Klientami oferując im dwa tygodnie nieprzerwanej promocji na setki produktów. Specjalne obniżki cen obowiązują do 11 września w elektromarketach sieci w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.avans.pl .

15 urodziny to niezwykła okazja do świętowania razem z naszymi Klientami sukcesu jaki odnosimy na polskim rynku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę urodzinową. Przez dwa tygodnie w naszych sklepach czekają najlepsze promocje i rabaty. – mówi Rafał Stasiak, Dyrektor Marketingu Avans.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności związanej z branżą Multimedia/RTV/AGD oraz przyjęta strategia silnego nacisku na rozwój, przyczyniły się do tego, że dziś Avans pochwalić się może ponad 250 sklepami stacjonarnymi, punktami odbioru w największych aglomeracjach miejskich oraz sklepem internetowym www.avans.pl. Firma wciąż się rozrasta, a w całej Polsce powstają nowe elektromarkety. W tym roku marka została nagrodzona Laurem Konsumenta – Grand Prix 2013. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane produktom i markom wytypowanym oraz pozytywnie ocenionym przez samych konsumentów w trzech kolejnych edycjach plebiscytu.

Lata doświadczenia pomogły nam w pełni dostosować się  do potrzeb naszych Klientów. Staramy się spełniać ich rosnące wymagania, by zapewnić jak największą wygodę dokonywanych zakupów. Stąd też możliwość zakupienia sprzętu w naszym sklepie internetowym, możliwość odbioru zakupów dokonanych za pośrednictwem www.avans.pl w sklepach stacjonarnych lub punktach odbioru wraz z możliwością rozłożenia kosztów na dogodne raty, a ostatnio także wdrożenie rozwiązania polegającego na dopasowywaniu strony naszego e-sklepu do wymagań każdego urządzenia mobilnego, na którym jest przeglądana. – dodaje Artur Herod, Dyrektor Marki Avans i podsumowuje –  Chcemy być blisko naszych Klientów, dlatego nasze sklepy znajdują się nie tylko w dużych miastach. Codziennie ponad 3000 pracowników naszej firmy, głównie Handlowców mających bezpośredni kontakt z Klientami, dokłada wszelki  starań, by sklepy sieci Avans były jak najbardziej przyjaznym miejscem dokonywania zakupu sprzętu Multimedia/RTV/AGD.

AVANS
więcej informacji – PRESS BOX