KOŁO Spark – nowa seria łazienkowa

Owalne kształty i klasyczne wzory charakteryzują nową serię łazienkową KOŁO, która nadaje się nie tylko do małych, ale i większych łazienek. Spark daje szerokie możliwości aranżacyjne i jest bardzo wygodna podczas użytkowania.

Klasyka ponad wszystko

Projektanci linii Spark postawili na uniwersalną klasykę, która podkreśla inne elementy aranżacyjne, a sama operuje prostotą. Umywalki dobrze komponują się z wnętrzami rożnego typu. Pasują także do tych łazienek, w których oszczędność miejsca nie jest priorytetem. Umywalki tradycyjne Spark dostępne są w trzech szerokościach: 50, 55 i 60 cm. Dzięki temu można wykorzystać je w pomieszczeniach różniących się zarówno wystrojem, jak i powierzchnią. Mogą być kompletowane z półpostumentem lub uniwersalnymi szafkami Domino.

Z myślą o małej łazience

Ceramika Spark odpowiada na potrzeby małych łazienek. Ergonomiczne, półokrągłe umywalki ułatwiają wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Ale w niewielkim wnętrzu sprawdzi się przede wszystkim umywalka narożna o wymiarach 35 x 45 cm, co gwarantuje oszczędność miejsca. Jest to przemyślane rozwiązanie, które znakomicie pasuje np. do łazienki gościnnej.

Wisząca miska ustępowa Spark pasuje do pozostałych elementów serii. Jej cechą charakterystyczną jest estetycznie zasłonięte mocowanie ścienne, co gwarantuje łatwość utrzymania czystości. Może być wyposażona w wygodną deskę sedesową wolnoopadającą , które jednocześnie są przystosowane do łatwego demontażu. Rozwiązanie to ułatwia utrzymanie czystości, umożliwiając bezproblemowe dotarcie do trudno dostępnych miejsc . Zakup WC Spark łącznie ze stelażem podtynkowym jest gwarancją dopasowania wszystkich elementów i atrakcyjnej ceny. Stelaż KOŁO TECHNIC, umożliwia np. montaż WC w narożniku, a stelaż SLIM – o głębokości tylko 10 cm – zapewnia oszczędność miejsca.

Wanna Spark – prostota w każdym calu

Prostokątny kształt daje najwięcej możliwości ustawienia wanny w łazience, a klasyczny sposób zaokrąglenia wewnętrznych rantów zapewnia komfort kąpieli. Cztery długości wanny od 140 do 170 cm pozwalają na dopasowanie jej do wielkości niemal każdego pomieszczenia. Dla tych, którzy lubią czasami wziąć ożywczy prysznic, istnieje możliwość montażu parawanu nawannowego (dotyczy wanien o szerokości 75 cm).

Wanny wykonane są z akrylu sanitarnego, tworzywa przyjemnego w dotyku, które długo utrzymuje temperaturę kąpieli oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości. Specjalne panele z wilgocioodpornego MDF w kolorze wenge lub bialym ułatwiają obudowanie boków wanny.
Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )